lekarz Aneta Kuliberda

2,9
2,9
2,7

Pani nieuprzejma, opryskliwa. Brak empatii. Chyba dlatego pracuje w Bi-Med bo tylko tam przyjmuje się do pracy takich beznadziejnych lekarzy.

Nie polecam. Podejście do pacjenta jakby z góry chciał wymusić l4 (prowadzę działalność więc nie potrzebuje) Palenie e papierosa w gabinecie, wszystko tłumaczy.

Kompetencja,profesjonalizm, uprzejmość wobec pacjenta, tak mogę w skrócie scharakterryzowac wizytę u pani Doktor. Bardzo dziękuję Pani za wizytę w imieniu 83 letniej mamy. Życzę wytrwałości w jednym z najtrudniejszych zawodów i oczywiście zdrowia. 83 letnia pacjentka

83 letnia pacjentka

Dawno tak fajnie i profesjonalne jak dzisiaj nie byłam potraktowana. Byłam dzisiaj wraz z synem w obcym mieście gdzie trafiliśmy do szpitala i nie wiedzieliśmy gdzie mamy się udać i do kogo skierować się o pomoc. Pani doktor bez problemu wszystko wytłumaczyła, poświęciła nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy i skrupulatnie opisała co potrzebujemy. Jestem zadowolona z jakości i profesjonalizmu jaki Pani doktor nam udzieliła, chciałabym aby cała służba zdrowia tak wyglądała. Szczerze polecam!

Super fachowa i konkretna pani doktor. Bardzo pomocna, miałem do czynienia z różnymi lekarzami uważam że pani doktor jest odpowiednim fachowcem.

Super fachowa i konkretna pani doktor.

Uratowała mi pani życie, dzięki dokładnemu wysłuchaniu (wysłuchaniu żony), a u lekarzy byłem już 3eci dzień z rzędu, skierowała mnie i namówiła od razu do szpitala. Po 3tyg jestem już w domu. Miałem Już tylko 17% wydolności serca. Mam nadzieję że odczyta pani te podziękowania, a jeszcze większą , że kiedyś uda mi się podziękować osobiście

Obojętne, odpychające podejście do pacjenta!!! Człowiek będący w chorobie przy 39 stopniach gorączki podejrzewany o alkoholizm bo ma przekrwione oczy…pani doktor powinna zmienić zawód

Najpierw znajomi potem cała reszta. Akurat nie ja zwróciłem uwagę personelowi na tę sytuację, ale ponieważ byłem pierwszy w legalnej kolejce to mi się oberwało. Pani była wobec mnie po prostu nieuprzejma, wręcz agresywna. Gdybym wiedział, ze zostanę tak potraktowany, to nie skorzystałbym z usługi tej lekarki, która odbyła się na zasadzie: "masz receptę i spadaj, bo więcej się nie należy. Zdolność do empatii na pewno nie jest cechą, którą charaktryzuje się ta osoba.

Uważam że pani dr Aneta Kuliberda profesjonalnie i bardzo zaangażowanie potraktowała mnie jako pacjenta jestem bardzo zadowolona dziękuję za poświęcony czas.

Byłam dzisiaj u tej Pani z córką która wczoraj skończyła 18 lat (czyli byłam intruzem bo przecież córka już pełnoletnia )jak zabrałam głos to lekarka udała że mnie nie ma w gabinecie co sprawiło ,że poczułam się jak intruz .Ciekawe czy jak przepisywała lekarstwa za około 150 zł to czy myślała, że moja nie pracująca ale jakże dorosła i decydującą o sobie córka będzie miała za co za nie zapłacić .Ta Pani była jedną z tych lekarek, które zapomniały po co studiowały medycynę i że bez pacjenta ich praca nie ma sensu ani znaczenia. Ogólnie już nie jeden raz zostałam chamsko potraktowana przez lekarza i postanowiłam, że ostatni bez echa ,bo mam nadzieję że ta pani to przeczyta i coś zrozumie chociaż wątpię