Lekarze Tarnowskie Góry

Urolog, Chirurg ogólny

Gabinet urologiczny Kamil Bochynek
Górnicza 9a
42-600 Tarnowskie Góry

Dr. K. Bochynka poznałem niedawno. Już podczas pierwszej wizyty wywarł na mnie pozytywne wrażenie ze swoim ciepłym, bezpośrednim i kompetentnym podejściem. A jako stary pedagog trochę znam się na ludziach. Uważam ,że jest lekarzem z powołania i chce pomagać ludziom dotkniętym chorobami. Odbiera prywatnie telefony lub oddzwania, gdy nie może odebrać. A to jest ważne. Mimo ,że nie przyjmuje już w mojej miejscowości to będę gościł u doktora tam ,gdzie ...
Opinia dodana przez: Henryk Wroński

lekarz Kamil Dworak

Traumatolog, Ortopeda

Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniały człowiek ma podejście do pacjenta widać że chory nie jest mu obojętny aby takich więcej.Polecam z całym sercem.
Opinia dodana przez: Stanisław
{'id': 21302, 'name': u'Tarnowskie G\xf3ry'} Okulista

dr n. med. Wojciech Bluszcz

Kardiolog

Praktyka Lekarska Wojciech Bluszcz
Tarnowskie Góry

Przez całe swoje życie nie spotkałem się z tak kompetentnym lekarzem. Wykonał kompleksowe i bardzo dokładne badania wykraczające nawet poza kardiologię. Widać że zależy mu na pacjencie bo wszystko bardzo dokładnie tłumaczy bez ciągłego spoglądania na zegarek a pacjent nie ma uczucia zbywania bo za drzwiami czeka następny pacjent.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 21302, 'name': u'Tarnowskie G\xf3ry'} Stomatolog
                                       lek. dent. Mateusz Dajczak

lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Halina

Endokrynolog

GABINET LEKARSKI
Hallera 14
42-600 Tarnowskie Góry

Lekarz naprawdę godny zaufania. Bez pośpiechu i szczegółowo tłumaczy daną chorobę. Przesympatyczna i profesjonalna.

dr n. med. Zbigniew Szlachta

Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
42-600 Tarnowskie Góry

Doświadczenie, profesjonalizm,wiedza, Spokojna bez emocji ocena zagrożenia zdrowia. Prawidłowa i perfekcyjna diagnoza z bardzo dobrym przebiegiem leczenia. To co inni rozkopali i nie wiedzieli co dalej ??? Dr. musiał naprawiać. Zrobił to jak prawdziwy zawodowiec. Nie bez powodu jest ordynatorem, tak poważnego oddziału.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Wojciech Łusicki

Tarnowskie Góry

Witam !!! To wspanialy lekarz ,jest bardzo dobrym czlowiekiem !!!!! Gdyby wszyscy lekarze byli tacy ,jak on to (tak na marginesie oczywiscie ) mozna chorowac ,dba o pacjenta jak tylko moze ,polecam ,polecam ,ma on taka opinie nie tylko wsrod pacjenow ,ale grona lekarzy ja mu zycze ,zeby byl szczesliwy i zawsze mu sie w zyciu dobrze wiodlo !! Jola i pacjentka Irena .
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. ElŻbieta Szybiak

MEGA DENT
ŻWIRKI I WIGURY 1
Tarnowskie Góry

Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia lekarza do pacjenta. Miałam wiele niemiłych doświadczeń i po pewnym czasie przestałem chodzić do stomatologa... ze strachu. Odkąd poznałem Panią Doktor siadam na fotel odprężony, nie boję się, wiem że wyjdę zadowolony. Mamy czas na rozmowę, na wyjaśnienie moich wątpliwości. Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy bali się wcześniej usiąść w fotelu dentystycznym
Opinia dodana przez: Rafał
Świetny jsko specjalista i jako człowiek

Iwona Iwaniszyn-Popowicz

Wizyty domowe, Pediatra

Tarnowskie Góry

Absolutnie wspaniała lekarka. Polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego pediatry. świetne podejście do dzieci, wnikliwy wywiad i dokładne badanie dzieci.

lek. dent. Elżbieta Borowiec-Wilczek

Stomatolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WOJMED" S.C.
Górnicza 9a
42-600 Tarnowskie Góry

Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną obsługą. Jako pacjent nie mam Pani Doktor nie mam nic do zarzucenie. Sama wizyta przebiegłą bardzo sprawnie i co ważne- bezboleśnie. Polecam!
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Marcin Gwoździk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BI-MED Wojciech Bichalski
Adama Mickiewicza 8
42-600 Tarnowskie Góry

Pan Doktor jest przede wszystkim niesamowitym specjalistą w swojej dziedzinie. Fachowa wiedza, niesamowita cierpliwość i empatia. Każdemu życzę, aby trafił w swoim życiu na tak życzliwego, a zarazem profesjonalnego Doktora. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Urszula Wilczek

Internista, Kardiolog

Świdra 12
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo miła, serdeczna, ludzka i wyrozumiała Pani doktor. Godny polecenia specjalista. Ogromnie dziękujemy za pomoc w leczeniu nie tylko, naszych niepełnosprawnych dzieci.
Opinia dodana przez: pacjenci z "Serdecznych"

dr Ewa Pełka

Tarnowskie Góry

Wizyta u pani doktor nie trwa 5 minut jak u innego lekarza. Nigdy się nie spieszy, zawsze ma czas dla pacjenta. Bardzo dokładnie bada, lubi dzieci, nawet jak są niegrzeczne/nadpobudliwe nie przeszkadza jej to, i to że biegają po gabinecie i wszystkiego dotykają. Dobrze tłumaczy, doradzi, pomoże wybrać specjalistę, zna się na innych chorobach, które nie są jej specjalnością. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Anja

dr Piotr Szymik

3-go Pułku Ułanów 11
42-600 Tarnowskie Góry

Jestem niezwykle wdzięczna Panu doktorowi za Jego profesjonalizm w podejmowaniu trafnej diagnozy i decyzji o dalszym leczeniu . Poświęca on wiele uwagi pacjentom /opinia usłyszana od innych pacjentów /...Sama tego doświadczam przy każdej wizycie . Niezwykle ciepły , empatyczny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej . Poświęca wiele uwagi na rozmowę z pacjentem i słucha pacjenta z atiencją . Nikogo nie lekceweważy , chętnie pomaga , nie odsyła pacjentów , ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Szymon Płaczek

Internista, Pulmonolog

ul. Na Glinkach 22
42-609 Tarnowskie Góry

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista! Po wizycie u kilku innych lekarzy, którzy odesłali mnie „z kwitkiem”, Pan Szymon „wziął sprawy w swoje ręce”. Zlecił badania CITO i na ich podstawie wystawił diagnozę. Jestem pod ciągła profesjonalną kontrolą lekarską, dzięki której wszystko idzie do przodu! Mimo, że w Służbie Zdrowia mamy co mamy, on dalej z uśmiechniętą twarzą robi swoje i robi to świetnie!
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Anna Wycisk

Kardiolog

ulica Bałkańska 4B/10
42-612 Tarnowskie Góry

Chciałabym Państwu opowiedzieć jakim lekarzem jest Pani doktor Anna Wycisk. Od wielu lat mój mąż leczy się u wspaniałej lekarki jaką jest Pani doktor. Śmiało mogę powiedzieć, że wielokrotnie ratowała mu życie, co nie jest bagatelne, zważywszy na młody wiek mojego męża.Jest lekarzem z powołania, rzetelnym i bardzo konkretnym. W środowisku lekarskim wyróżnia się tym, że jest CZŁOWIEKIEM, co nie jest zbyt rozpowszechnione, jak sami państwo wiecie. Wraz z mężem ...
Opinia dodana przez: Lotar1989

Grażyna Kołodziej

Gabinet Lekarski
32-769 Tarnowskie Góry

Chodzę do Pani doktor odkąd pamiętam, jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i cierpliwość !
Opinia dodana przez: Katarzyna