Lekarze Tarnowskie Góry

lek. dent. Elena Goraj

Tarnowskie Góry

Bylem w gabinecie i szczerze powien ze duzo bierze drogo jak na plombowanie gada i sie spoznia do pracy za duzo se mysli . Ceny jak z kosmosu stary sprzet i gabinet wymaga remontu Chyba Ci ludzie co do niej chodza oszaleli .Klinika usmiechu polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Mirosław Mateja

ulica Św. Katarzyny 13
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry lekarz , godny polecenia , cierpliwie , dokładnie w miłej atmosferze wszystko tłumaczy , badanie kolonoskopowe , które zawsze budzi niepokój u pacjenta Pan dr. przeprowadził delikatnie , z dużą umiejętnością praktycznie bezboleśnie
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Mirosława Widełka-Skibińska

ulica Sobieskiego 2/5
42-600 Tarnowskie Góry

Nie wiem dlaczego moja opinia wyświetliła się dwa razy. W dodatku z błędem w kompleksowości podejścia. W tym punkcie też zostało zaznaczonych pięć gwiazdek.

dr Ewa Grała Dworak

Kardiolog

Tarnowskie Góry

bardzo dobry lekarz, nie traktuje pacjenta przedmiotowo,kompetentna,bezinteresowna nie oczekuje na finansowe gratyfikacje, po prostu lekarz z powołania , polecam.

lek. dent. Ewa Janicka

ulica Sienkiewicza 4/1a
42-600 Tarnowskie Góry

Komfortowe warunki, nowoczesne gabinety w stylowej willi.Własny parking dla pacjentów, rozsądne ceny i terminy wizyt. Profesjonalizm i uprzejmość budzące zaufanie. Polecam

mgr Marek Pradela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Tarnowskie Góry

Marek Pradela........... Nie znam innego, bardzo dobrego rehabilitanta. Moim synem zajmuje się o 2i pół roku. Wojtek był parę razy skreślony przez lekarzy ale nie przez Marka Pradele. Wojtek po wylewie krwi do mózgu 4 stopnia. Wodoglowie pokrwotoczne. Zastawka komorowo-otrzewniowa. Dziś Wojtek chodzi w pozycji klęczącej.Rozumie co się do niego mówi . Mamy z nim świetny kontakt. Powiem krótko Nikt tak dobrze nie wczuje się w wasze dziecko w jego ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Danuta Moś

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry

Pani doktor z powołania takich lekarzy nam potrzeba w dzisiejszych czasach.Pani dr Danuta Moś posiada bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta oraz bardzo dużą wiedzę. Z całą pewnością mogę polecić Panią doktor.

dr n. med. Jan Franiel

Traumatolog, Ortopeda

Rynek 17
42-600 Tarnowskie Góry

Minęło już przeszło półtora roku po mojej ostatniej operacji barku, a wszystko zaczęło się ok 5 lat temu. Pan doktor Jan Franiel operował mnie dwa razy i myślę, że przez ten czas zdążyłem go dobrze poznać jako lekarza. Cierpię na pourazowe nawrotowe zwichnięcia barku. Pierwsza operacja polegająca na plastyce i "przyszyciu" obrąbka nie przyniosła zamierzonego efektu, bark ponownie wypadł. Doktor wyznaczył mi błyskawicznie kolejny termin zabiegu za 2 miesiące (NFZ!) ...
Opinia dodana przez: Maciej L.
We wrześniu 1991 roku jako 12-letnia dziewczynka przekazana zostałam do Kliniki w Zabrzu w 6-tej dobie po urazie śródpiersia i przełyku z oddziału chirurgii w Częstochowie. Do kliniki przyjmowano mnie w stanie ogólnym ciężkim. W trakcie hospitalizacji stosowano sztuczną wentylację. Choć wszystkie pozycje wydawały się stracone Profesor Józef Dzielicki zgodnie z obowiązkiem lekarza walczył z moją chorobą i ze śmiercią. Byłam beznadziejnym przypadkiem, bez jakichkolwiek rokowań na dalsze życie, ale ...
Opinia dodana przez: Anna H

lekarz Grażyna Krauze

Laryngolog

Solskiego 61
42-609 Tarnowskie Góry

Pani doktor prawdziwy lekarz z powołania wielkie podziękowania i szacunek za pomoc i poświęcony czas. Wzór i przykład dla nowych adeptów medycyny i laryngologii ! :)
Opinia dodana przez: pPiotr

lekarz Marek Gwóźdź

Tarnowskie Góry

Najlepszy. Delikatny, taktowny, kulturalny i kompetentny. Od lat jestem pacjentka Doktora. Cierpliwie tlumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Dzieki dr Gwoździowi, który odpowiednio wcześnie wykryl w mojej piersi podejrzaną zmianę, dziś mogę cieszyć sie zdrowiem.

lekarz Jan Kaczmarek

Pulmonolog, Pediatra

Bratków 8
42-606 Tarnowskie Góry

Jedyny lekarz, który pozwolił mi na nowo uwierzyć w bezinteresowaność i profesjonalizm osób zajmujących się leczeniem. W porówaniu do obecnych quasi-specjalistów jest daleko w przodzie, nie znam żadnego lekarza mającego tak obszerną wiedzę wynikającą z praktyki - pozostała część pediatrów zazwyczaj sosuje antybiotyk nawet na katar - tutaj, tego nie ma. Dokładny wywiad, super słuch i koncentracja przy badaniu płuc, oskrzeli, etc. Myślę, że nie jeden lekarz czuje dyskomfort, gdy ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Agnieszka Budzyńska

Gastroenterolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, przez horror jaki przeszłam z kolonoskopią wykonywaną na żywca w innym szpitalu to Pani Doktor pokazała mi iż można zrobić to badanie w znieczuleniu, bez cierpienia. Po badaniu nie miałam bolesnego brzucha a cierpię na wzjg. Pani Doktor zastosowała leki które spowodowały remisuje choroby. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna Jarosz

lek. dent. Marcin Jasiak

ulica Sienkiewicza 4/1a
42-600 Tarnowskie Góry

bylam pacjentka PANA DR MARCINA JASIAK.USUWALAM ZEBA DOLNA SIODEMKE SUPER PODEJSCIE DO PACJENTA FACHOWOSC W USUWANIU ZEBOW NA SZOSTKE SPOKOJNY OPANOWANY LEKARZ .BARDZO POLECAM PANA DR.ZEBA USUWALAM 10.01.2020

lekarz Irena Turczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

ulica A. Mickiewicza 8
42-600 Tarnowskie Góry

Kompetentna Pani Doktor internista godna polecenia za trafną diagnozę oraz kompleksowe podejscie do choroby.
Opinia dodana przez: Lotar Tomczyk

lekarz Werner Lubos

Stara 5
42-600 Tarnowskie Góry

Potrzebuje pilnie skataktowac sie z dr Werner Prosze o kontakt na moj mail lub o pods nie telefonu na ktory moge zadzwonic Dziekuje Krzysztof kemakrz@yahoo.com
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Tomasz Mrożek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych s.c.
Nakielska 1-3
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry lekarz z niesamowicie empatycznym stosunkiem do pacjenta. Konkretny, zainteresowany, rzetelnie i dokładnie wyjaśniający chorobę oraz działania, jakie należy zastosować. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr M

lek. dent. Jolanta Brząkalik-Skrabania

Przedwiośnie 31
42-605 Tarnowskie Góry

Bardzo uprzejma i wyrozumiała, z ogromnym doświadczeniem i znakomitym podejściem do pacjenta - w tym do dzieci (pięcioletni syn chyba nigdy nie był taki grzeczy, jak na fotelu u Pani doktor i nie bał się wracać do dentysty). Założone plomby trzymają się już dobrych kilka lat. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Łuczkiewicz

Wenerolog, Dermatolog

Lelewela 7a lok. 4
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry lekarz. Uprzejma dla pacjentow. Trafnie dobiera zawsze masci i lekarstwa. Wytlumaczy wszystko, jest kompetentna i zna sie na tym co robi juz ponad 30 lat. Szczerze polecam.

lekarz Katarzyna Chmiel

ul. Bałkańska 10
42-600 Tarnowskie Góry

To moja pierwsza wizyta u ginekologa i nie jestem w stanie wyrazić jak bardzo wdzięczna jestem, że trafiłam na Panią Doktor. Podeszła do mnie z wielką empatią, zrozumieniem i troską, dopytywała, czy wszystko rozumiem, ponadto przeprowadziła mnie przez badanie krok po kroku. Dzięki komfortowi jaki czułam z pewnością nie bałabym się udać kolejny raz, a to tak ważne by dbać o swoje zdrowie intymne. Mogę polecić z czystym sumieniem <3
Opinia dodana przez: Kaja