Lekarze Tarnowskie Góry

lekarz Roman Krawiec

Poranna 16
42-600 Tarnowskie Góry

Lekarz godny polecenia. Jednak ja musiałam zrezygnować, ponieważ nie stać mnie na prywatne leczenie u Pana Doktora.. Lekarz kompetentny, dokładnie tłumaczy, zawsze wyjaśnia wszystkie pytania. Plusem jest to, że nie trzeba się umawiać tylko można przyjść w dowolny dzień. Uprzejmy, z poczuciem humoru, choć czasem miałam wrażenie, że sztuczny. Poświęca odpowiednią ilość czasu na wizycie, zawsze USG, odpowiednio często cytologia. Robił także inne potrzebne badania. Generalnie polecam, jednak koszt leczenia ...
Opinia dodana przez: Anonimowa

lekarz Elżbieta Korzeniowska-Gębka

Neurolog

ul. Bytomska 1/6
42-600 Tarnowskie Góry

Jestem bardzo zadowolona z ludzkiego i.indywidualnego podejścia do mnie i mojej choroby, polecam Panią doktor jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem

lek. dent. Dorota Lemcke

ul. Ignacego Siwca 4D/2
42-600 Tarnowskie Góry

Zmieniałam stomatologa co jakiś czas ale zawsze wracałam do P. Doroty Lemcke i już tak pozostanie ponieważ uważam ze nie ma lepszego w okolicy - jestem baaardzo zadowolona i moje dzieci również. Miło , sympatycznie i bezboleśnie :)
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Piotr Ścisło

Psychiatra

Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
42-600 Tarnowskie Góry

To człowiek który kłamie. Powiela kłamstwa reszty pseudo lekarzy bo taka mają specjalizacje. Komentarze sam sobie pisze kogoś naśladując. Bardzo szkodliwy. Zmieniam lekarza ten jest chory.
Opinia dodana przez: Maciek

Elżbieta Sikora

Alergolog

Tarnowskie Góry

Dr Elżbieta Sikora to bardzo dobry specjalista, to lekarz który naprawdę chce pomóc i dogłębnie szuka wszystkich przyczyn choroby. Bardzo miła i ciepła osoba - wspaniała dla dzieci. Mogę ją polecić każdemu.

lekarz Ireneusz Ludyga

Gruzełki 91
42-600 Tarnowskie Góry

Pan doktor bardzo uprzejmy, skutecznie dobrał leczenie, a co więcej poświecił czas by utwierdzić w przekonaniu, ze nie ma powodów do zmartwień. Polecam jako lekarza kompetentnego i godnego zaufania
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zbigniew Zdónek

Lekarz medycyny pracy, Internista

BI-MED
Moniuszki 8
42-600 Tarnowskie Góry

Pan Doktor dokładnie przepytał co dolega, przepytywał jakie są objawy, był spokojny, miły, czuć było ciepło w tym człowieku, życzliwy, dokładnie wytłumaczył co zrobić po skończonej zaleconej przez Pana doktora kuracji. Gdy była potrzeba powtórzył i na koniec życzył zdrowia.
{'id': 21302, 'name': u'Tarnowskie G\xf3ry'} Psychiatra
                                       dr n. med. Katarzyna Girczys-Połedniok

dr n. med. Katarzyna Girczys-Połedniok

Psychiatra

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do pacjenta. Ze spokojem słucha i tłumaczy wszelkie wątpliwości, obawy i objawy. Polecam w 100%

dr n. med. Adam Horzela

Chirurg ogólny, Traumatolog

Jana III Sobieskiego 6
42-600 Tarnowskie Góry

żaba jak nie umie pływać będzie mówić że woda za rzadka. tyłu osobom pomógł że tylko chwalić polecać a nie krytykować no i wreszcie wcale nie jest wizyta aż tak droga przystępna dla każdego więcej się zapłaci u innych że szepnie nic ciepłego nic zimnego tak trzymać tu jest konkretne leczenie ja dziękuję bardzo bo wloklem nogę za sobą A jednak chodzę bez podpórki i cieszę się każdą chwilą że ...

lekarz Roman Nowak

Ginekolog położnik, USG

Piastowska 4 lok. 2
42-600 Tarnowskie Góry

Świetny specjalista. Jak dla mnie jego spokój udziela się pacjentce. Prowadził moją ciąże i mam do niego pełne zaufanie. W sytuacji kryzysowej, jakiej mieliśmy okazję doświadczyć, opanowany i konkretny. Rzeczywiście nie jest typem lekarza, który nad każdym drobiazgiem dyskutowałby z pacjentką, ale ja szukałam ginekologa a nie psychologa. Od głaskania po głowie był mąż :) A co do godzin, w których można się do pana doktora dodzwonić zwykle rzeczywiście czekałam ...

dr n. med. Sławomir Letkiewicz

Androlog

SNZOZ UROGEN
Korczaka 40
Tarnowskie Góry

Byłem u Pana. Sławomira na wizycie z bólem (wiemy wszyscy gdzie). Wizyta przebiegła super, diganoza, rozmowa itd. Do czego zmierzam, dostałem diagnozę, że mam : żylaki porwózka nasiennego, torbiel, zapalenie, bakterie, przerost i zapalenie prostaty - jak to slyszalem, to mowie chyba mi tylko trumna została, ale Pan doktor oczywiście wyleczy. Skasował mnie kupę kasy, umówiony na kolejną wizytę - jechałem do domu cieszący się, że Pan jest takim fachowcem, ...
Opinia dodana przez: Seb

lekarz Agnieszka Kujawska

Dermatolog

Poradnia Dermatologiczna
ul.Piłsudskiego 16
42-600 Tarnowskie Góry

Byłam juz u dwóch innych dermatologów, którzy byli naprawdę beznadziejni. Pani Kujawska zajęła się naprawdę rzetelnie moim problemem i przy okazji poprosiłam o sprawdzenie pieprzyków, które mnie niepokoiły. Pani Doktor sama z własnej woli, zaczęła mi każde widoczne pieprzyki sprawdzać, wyjaśniała mi problemy, jak powinnam leki stosować. Jestem bardzo zadowolona, że są jeszcze tacy lekarze jak ta Pani i to nie prywatnie!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Sandra Dziombek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENT- MED"
Armii Krajowej 2A
42-609 Tarnowskie Góry

Pani doktor ma podejście do pacjenta godne prawdziwego lekarza; miła, uprzejma, wszystko tłumaczy ze spokojem. Podczas leczenia daje poczucie bezpieczeństwa i pełnej świadomości swoich działań. Leczenie kanałowe przebiegło bardzo sprawnie i co dla mnie szczególnie ważne, bezboleśnie. Wypełnienie zęba uformowane w nieznany mi do tej pory sposób z nadaniem naturalnych bruzd. Serdecznie polecam, w przyszłości na pewno skorzystam z umiejętności i wiedzy Pani doktor.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Marek Gwóźdź

Szkolna 1
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam wszystkim, 100 % zaufani. Nie było problemu z dojazdem Pana doktora do porod wczesnym świtem. Chętnie żartuje, wyczówa nastruj pacjenta, rozmawia o problemach i obawach nurtujących pacjentki.

dr n. med. Jan Plaza

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WOJMED" S.C.
Górnicza 9a
42-600 Tarnowskie Góry

Nie straszy,nie podejmuje pochopnych decyzji,zawsze dostępny pod telefonem. Swoje diagnozy konsultuje z innymi lekarzami. Szczerze polecam Grzegorz
Opinia dodana przez: Grzegorz
Pani Dr przy pierwszym spotkaniu nie była zbyt uprzejma dla nas (rodziców) i czułam się jak małe dziecko, potraktowana z góry. Ale to przecież nie jest najważniejsze - tylko zdrowie dziecka! Podczas drugiej wizyty pierwsze wrażenie wyniosłości Pan Dr zniknęło i teraz mogę Ją polecić z czystym sumieniem - ma dobre podejście do dzieci, wyjaśnia wszystko jasno i rzetelnie, podaje przykłady ćwiczeń sama np. kładąc się na podłodze, jest cierpliwa ...
Opinia dodana przez: PszczolkaMaja

lekarz Sylwia Kubizna

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Pulmonologii
ulica Lipowa 3
42-600 Tarnowskie Góry

Jeden z gorszych lekarzy z jakimi miałem styczność. Na szczęście syn jest zbyt młody żeby zapamiętać niekompetencję tej Pani (lekarzem ją nazwać tylko ze względu na dyplom to trochę za dużo). Bez zagłębiania się w szczegóły powiem tylko, że to lekarz, który oczami diagnozuje. Na prośbę aby w prywatnej klinice zrobił odpłatne USG klatki piersiowej usłyszałem "nie robię USG". Fajnie być lekarzem, który nie wykonuje badań. Szkoda tylko, że po ...
Opinia dodana przez: Jakub

dr Jerzy Peteja

Ginekolog, Ginekolog położnik

Tarnowskie Góry

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Lubi pożartować, ale nigdy nie poczułam się źle w gabinecie. Leczyłam się u niego na NFZ i prywatnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zawsze pomógł, doradził, podpowiedział. Odpowiada na wszystkie pytania. Dziwią mnie negatywne opinie

prof. dr hab. n. med. Grażyna Lisowska

Laryngolog

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Spotkałem na swojej drodze wielu lekarzy laryngologów; szczególnie poza granicami kraju. Żaden z nich nie wykazał się tak profesjonalnym podejściem do pacjeta jak Pani Lisowska. Pani Dr bardzo uważnie wysłuchała; przebadała, podzieliła się swoją opinią. Na wizycie czułem się bardzo komfortowo.
Opinia dodana przez: Piotr W

dr n. med. Piotr Łopata

Traumatolog, Ortopeda

Tarnowskie Góry

Bardzo dobry specjalista, trafna diagnoza, rzeczowa informacja o urazie i leczeniu, lekarz pyta i słucha pacjenta, spokojny, uważny, dokładny, badania fizykalne i za pomocą usg, wsłuchuje się w potrzeby pacjenta, proponuje innych specjalistów w celu weryfikacji. polecam!
Opinia dodana przez: Natalia