Lekarze Tarnowskie Góry

lekarz Aneta Hulist-Tomsia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry

Przyszedłem z "czerwonym okiem". Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, przebadała moje oko na wszystkich dostępnych urządzeniach, wyczerpująco wyjaśniła z czego wynika zapalenie spojówki. Przepisała lekarstwa i wyjaśniła dozowanie oraz zaprosiła na wizytę kontrolną, na której również poświęciła mi dużo czasu. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i podejścia do pacjenta. Gorąco polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Aniela Cieśla-Gudowicz

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Pulmonologii
ulica Lipowa 3
42-600 Tarnowskie Góry

Cudowna nic dodać nic ująć trzeba z nią porozmawiać ja miałam przyjemność być na sorze w szpitalu gdzie miała dyżur dziecko przyjęła do szpitala okazało się że ma zapalenie płuc a w przychodni niestety pani poprzednia lekarka nic nie wysłuchał

lekarz Zofia Straszak

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

NSZOZ "Art-Dent"
Słoneczników 46/3
42-606 Tarnowskie Góry

Najlepszy dentysta, jakiego spotkałam. Mam do niego pełne zaufanie. Wizyty niebolesne, leczenie skuteczne, pełen profesjonalizm i otwartość na pacjenta. Do tego bardzo sympatyczny i serdeczny człowiek.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Leszek Klimczak

Piastowska 17
42600 Tarnowskie Góry

Z czystym sumieniem mogę polecić lek. dent. Leszka Klimczaka..Bardzo dobrze zna się na swojej wykonywanej pracy. Co tu więcej pisać po prostu fachowiec.
Opinia dodana przez: Wacław

lekarz Agnieszka Laskowska-Ziętek

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Marszałka Józefa Piłsudskiego 16
42-600 Tarnowskie Góry

Pani dr bardzo miła i kompetenta, nigdy, żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na badanie, czuć że jest się u profesjonalisty
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Elżbieta Wilczek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WOJMED" S.C.
Górnicza 9a
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniała, zero bólu, bardzo miła , dokładna i fachowiec najwyższej klasy,szkoda że już nie przyjmuje w Pyskowicach
Opinia dodana przez: Jarek

Danuta Turzańska

Logopeda

Kolorowa 22 d / 9
42-606 Tarnowskie Góry

Pani Doktor jest osobą niezwykle kontaktową, uprzejmą , z łatwością znajdującą wspólny język z pacjentem. Jej lekcje przebiegają w bardzo serdecznej atmosferze, a jednocześnie są intensywną nauką. Gorąco Panią Doktor polecam. Pacjenci do Niej chcą wracać!

lekarz Grażyna Sznicer-Trybalska

"SANTI-MED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Miarki 8/1
42-600 Tarnowskie Góry

Fantastyczny lekarz.Pani doktor poświęciła mi dużo czasu aby trafnie zdiagnozować moje schorzenie,gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maciej

Ilona Podworska

Dermatolog

Ilona Podworska Lekarski Gabinet Dermatologiczny "derko-Med"
42-600 Tarnowskie Góry

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Dr Ilony profesjonalne podejście do pacjenta .Zabieg wypełnienia ust przeszłam bezboleśnie a efekt jest znakomity .polecam...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Małgorzata Nocoń

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wyszyńskiego 204 j
42-612 Tarnowskie Góry

Profesjonalna obsługa pacjenta. Nie interesuje sie tym od czego nie jest lekarzem. Co uwazam za plus. Bardzo miła.
Opinia dodana przez: Krzysztof S.

lekarz Olaf Lubas

ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry

Lekarz z powolania,bardzo uprzejmy,miły czlowiek,dokladnie wszystko wytlumaczy.zbada pacjenta bardzo szczególowo.
Opinia dodana przez: ania

lek. dent. Sławomir Renk

Centrum Stomatologii, Ortodoncji i Implantologii RENK
42-600 Tarnowskie Góry

100% pasji, perfekcjonista i bardzo miły człowiek. Na wizycie ma się poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystko zostanie zrobione jak należy. Wysokie ceny, ale za najwyższą jakość usług.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Janina Lech

Uslugi Medyczne Srodmieście
Bytomska
Tarnowskie Góry

Nie wiem czemu Pani doktor nie ma tutaj jeszcze opinii. Prawdziwy lekarz z powołaniem i misją. Trafiłem na ostry dyżur i potem na oddział szpitalny do Pani Doktor. Świetny i pełny wywiad, zlecone odpowiednie badania natychmiast, kolejne wykluczanie schorzeń. Od izby przyjęć Pani Doktor podejrzewała WZW A które okazało się strzałem w dziesiątkę. Trochę zmyliła nas delikatna kamica dróg żółciowych i trafiłem do innego chirurgicznego szpitala na SOR, gdzie zostałem ...
Opinia dodana przez: Wojciech Sommer

lekarz Janusz Wnuk

Włoska 12 C/9
42-612 Tarnowskie Góry

Lekarz znający się na rzeczy interesuje się pacjentem i wykonuje swoją pracę z zamiłowaniem służy radą
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Bożena Gajda

ulica Bałkańska 4B/10
42-612 Tarnowskie Góry

Bardzo dobra lekarka !!!! Leczę zęby u pani Gajdy od 20 lat. Nie mam zastrzeżeń. Ceny niskie. Poza tym jest bardzo sympatyczna.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Centrum Medyczne Bell-Med
ulica Okrzei 1
42-600 Tarnowskie Góry

Doktor Stołtny prowadził moją czwartą ciążę(a znam wielu ginekologów).Trafiłam właśnie do niego dlatego,że ciaza była trudna.Dzieki Doktorowi przeżyłam ten ciężki czas.Od początku mój stan potraktował bardzo poważnie,zastosował leki, kazde złe wyniki badań prenatalnych wyjaśniał z innymi specjalistami,informował mnie o wszystkim,co dzieje się z dzieckiem,i nigdy nie przekreślił tej ciąży,zawsze odbierał mój telefon.To lekarz jak najbardziej kompetentny,godny polecenia i pełen empatii.Panie Doktorze oboje z mężem i dziećmi bardzo dużo Panu zawdzięczamy.Dziekuje
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Grzegorz Winiarski

Internista, EKG

Hospicjum Królowej Pokoju- Hospicjum Domowe
ul Opolska 26c
Tarnowskie Góry

Najlepszy człowiek branży medycznej jakiego zna moja rodzina, człowiek z powołania nie z przypadku, dobro pacjenta jest najważniejsze, zawsze pomocny
Opinia dodana przez: Seweryn

lekarz Danuta Marońska-Strózik

Jana III Sobieskiego 6
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam świetny lekarz miła ciepła atmosfera gabinetu a przede wszystkim jest kompetentną specjalistką w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Iwona