lekarz Danuta Marońska-Strózik

Polecam świetny lekarz miła ciepła atmosfera gabinetu a przede wszystkim jest kompetentną specjalistką w swojej dziedzinie.

Byłam bardzo zadowolona z wizyty, na luzie i kompetentnie.

Byłam bardzo zadowolona z wizyty, na luzie i kompetentnie.

Dla mnie osobiście ta kobieta jest bez zarzutu jako lekarz. Takich lekarzy jak pani Doktor Stróżik w polsce brakuje. Ja wchodze do jej gabinetu na kompletnym luzie nadziędobry juz sobie żartujemy . Także pełny komfort i zaufanie gwarantowane. Polecam .

Świetny specjalista,pani doktor jest osobą godną powierzenia Jej opieki nad swoim wzrokiem zarówno jeśli chodzi o dzieci jak i dorosłych.

Wizyta u Pani Doktor to czysta przyjemność, czułem się tam jak u dobrego znajomego. Obsługa naprawdę na najwyższym poziomie. Pracujący tam ludzie są bardzo mili i profesjonalnie podchodzą do sprawy. Naprawdę warto!!!

SUPER LEKARZ LECZYMY SIĘ U PANI DOKTOR CAŁĄ RODZINĄ A CO NAJWAŻNIEJSZE TRAFIŁA W 10 Z CHOROBĄ I LECZENIEM MOJEGO DZIECKA. INNI LEKARZE CHOROBY NIE WIDZIELI. BARDZO ŚWIETNY SPECJALISTA.

rewelacyjna babka, nie tylko jako lekarz ale również jako osoba, pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, każdego traktuje indywidualnie, jest wiarygodna, jej diagnoza jest pełna i zrozumiała, robi kompleksowe dokładne badania na których opiera swoją diagnozę, świetny specjalista i gorąco polecam jeśli ktoś czuje dyskomfort lub jakieś niepokojące sygnały jakie daje wzrok polecam wybrać się do tak fachowego lekarza jakim jest Pani doktor Danuta Strózik

Jestem zachwycona Pania doktor!!! Osoba kompetentna, uprzejma, przemila. Obsługa w jej gabinece nalezy do przyjemności. Osoby tam pracujace sa bardzo pomcne, godne zaufania! Jestem bardzo zadowolna, byłam na wizycie i publicznej i prywatnej nie ma zadnej róznicy. Serdecznie polecam.

LEKARKA GODNA ZAUFANIA.LECZE DZIECKO I SIEBIE OD KILKU DOBRYCH LAT .POLECAM WSZYSTKIM TRAFIĆ NA TAKIEGO LEKARZA .