Lekarze Tarnowskie Góry

lek. dent. Małgorzata Sabuda

SADENT
ul.Niedziałkowskiego 42
42-612 Tarnowskie Góry

A więc tak. Stan mojego uzębienia przed pierwszą wizytą można nazwać tylko horrorem rodem z Hollywood. Można by powiedzieć że nie ma szans na normalność. Do tego strach powodujący ogromną niechęć do jakichkolwiek spraw związanych z stomatologią. Ale jak już człowiek osiągnie pewien wiek to trzeba coś z tym zrobić. Po pierwszej wizycie okazało się że jednak nie jest tak źle, wcale nie jest to takie nieprzyjemne jakby to sobie ...

lek. dent. Katarzyna Łęcka

Stomatolog, Ortodonta

SmileMe Implanty & Ortodoncja
Kopernika 21
42-600 Tarnowskie Góry

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia .Pani doktor wyleczyła moją wade zgryzu bez usuwania zebow,a inni lekarze chcieli usuwac.Polecam

dr n. med. Zygfryd Wawrzynek

Radiolog

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniały fachowiec, cudowny i bardzo pogodny człowiek. Czułam, że moje zdrowie jest dla Pana Doktora Wawrzynka ważne, a to zdarza się rzadko. POLECAM!
Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Wojciech Zajęcki

Patomorfolog

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Anioł, nie lekarz... Po prostu! Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Cierpliwy, profesjonalny, pomocny. Wszystko wytłumaczył i uspokoił. Przy biopsji delikatny. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Ramona

Marian Dekiel

Tarnowskie Góry

Każdemu mogę polecić tego stomatologa, pełen profesjonalizm i doświadczenie. Wizyta u niego to niemal przyjemność gdy wychodzi się z gabinetu i jest po bólu jak ręką odjął. Bardzo dobre znieczulenia, nie ma mowy żeby bolało, czuć jedynie ukłucie igły i nic więcej. To wszystko za nie wielkie pieniądze, najlepszy i najtańszy dentysta w TG!

dr Ryszard Patyk

Pulmonolog

zakład pulmonologi
leśna
Tarnowskie Góry

Wreszcie ktoś ogarnął moją astmę! Dziękuję! Wcześniej miałam poważne problemy, zdarzało mi się tracić przytomność, teraz nie miewam ataków nawet cały tydzień! Niesamowite!

dr n. med. Władysław Kasperczyk

Ginekolog położnik, Androlog

Radosna 31
42-600 Tarnowskie Góry

Na temat tego lekarza mogłabym pisać wiele, ale nie będę. Miałam okazję "leczyć" się u kilku lekarzy. Efektem tych leczeń był brak ciąży przez 6lat i jedno poronienie. Nie robili zupełnie NIC- zero badań. Trafiłam do Pana dr. Kasperczyka i jedyne co mogę na jego temat powiedzieć to to, że jest NAJLEPSZY!!! Polecam parą które mają problemy z zajściem w ciąże- w ciągu trzech wizyt zlecił mi więcej badań niż ...
To najlepszy i najbardziej kompetentny neurolog z jakim miałem do czynienia, Zwłaszcza chorym na epilepsję.

lekarz Ewelina Szliszka

Urolog

NZOZ Szpital im. dr. B. Hagera w Tarnowskich Górach- Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
Pyskowicka 47-51
42-612 Tarnowskie Góry

Pełny profesjonalizm połączony z ogromną kulturą osobistą i bardzo ludzkim podejściem do pacjenta! Nawet trudna i bolesna diagnoza jest do przyjęcia, gdyż Pani Profesor(!) potrafi ją przekazać w sposób jasny, precyzyjny, pozostawiając pacjenta z uzasadnioną nadzieją a nie bezdusznym wyrokiem. Dobrze, że pracuje na Oddz. Urologicznym Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach, oprócz dr. n. med. Z. Wielickiego...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Beata Poprawa

Internista, Kardiolog

Gruzełki 3
42-600 Tarnowskie Góry

Pani doktor Poprawa jest świetnym kardiologiem wyjaśnia na czym polega leczenie dobiera dobrze leki żeby było Polecam serdecznie Panią doktor Poprawe
Opinia dodana przez: jessica

lek. dent. Maria Hoinkis

Gabinet Stomatologiczny
Piłsudskiego 9/3
42-620 Tarnowskie Góry

Najkrócej mówiąc, profesjonalizm. Profesjonalizm przez duże P, Pani Maria jest nie tylko świetnym specjalistą w swojej dziedzinie ale również doskonałym menedżerem. Wiedza, praktyka jak i indywidualne podejście do pacjenta są na NAJWYŻSZYM poziomie. Wybór sposobu leczenia konsultowany z pacjentem. Fantastyczny zespół ludzi wokół. Zdecydowanie polecam.😊
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Iwona Klecz

Włoska 2/4
42-612 Tarnowskie Góry

pani doktor jest kompetentnym, godnym polecenia specjalistą.

lekarz Maciej Jarolim

Tarnowskie Góry

Świetny lekarz. Prowadził moje dwie ciąże. Lekarz z wysoką kulturą osobistą, fachowiec. Pierwsze dziecko rodziłam naturalnie 15min. Po porodzie podszedł zapytał jak się czuje mialam poczucie, że jest w tym szpitalu ktoś na kogo można liczyć.
Opinia dodana przez: Daria

dr Halina Iwan

Dermatolog, Wenerolog

NZOZ "SANTI - MED" Sp. z o.o.
Karola Miarki 8/1
42-600 Tarnowskie Góry

Pani Doktor Iwan to pełny profesjonalizm, otwartość na pacjenta. Od ponad trzech lat zmagam się z kontaktowym zapaleniem skóry rąk i stóp. Cały czas leczona byłam u różnych lekarzy. Nie było poprawy, choć przyjmowałam leki i dziesiątki maści. Od niespełna dwóch miesięcy leczy mnie Pani Doktor i efekty już są widoczne. Dziękuję, Pani Doktor. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

Jadwiga Wyląg

Terapeuta

Gabinet Pomocy Psychologicznej "NIE JESTEŚ SAM"
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo się cieszę że skorzystałam z pomocy pani Wyląg. Byłam osobą bardzo nieśmiałą i bardzo bałam się tej pierwszej wizyty. okazało sie, że nie było powodów. Pani Jadwiga to bardzo miła i sympatyczna osoba, od razu dobrze się poczułam w jej gabinecie. Pomogła mi zrozumieć skąd wzieła się moja depresja i kłopoty związane z poczuciem własnej wartości. Dziś sama ze sobą czuje się znacznie lepiej. Przekonałam się że warto. Polecam ...
Opinia dodana przez: Kasia

Mariusz Dąbrowski

Psycholog, Psychoterapeuta

Poradnictwo Psychologiczne
ul. Bończyka 22
42-600 Tarnowskie Góry

Gdy dostałam się na terapię, nie było fobii której bym nie miała. Dziś po ponad 20 latach dzięki mgr. Dąbrowskiemu normalnie funkcjonuję. Nie biorę żadnych leków, daję sobie świetnie radę. Alicja B.

lek. dent. Karina Okraska

Powstańców Śl. 31
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo polecam. Leczę się tam od dwóch lat, zawsze wychodzę zadowolona. Pani Karina jest dokładna i pracuje bez pośpiechu- zawsze jest czas na prośbę o poradę czy jakieś pytania.
Leczyłem się u Pani Dr. Piegzy i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Tacy powinni być psychiatrzy, uprzejma, uważnie słucha pacjenta. Polecam.

lekarz Bogusław Tobór

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Dąbrowskiego 2
42-606 Tarnowskie Góry

Świetny Lekarz, profesjonalna obsługa. Rodziłam u Pana dwukrotnie i zaopiekował się mną od A-Z. Można u tego lekarza liczyć na pełne wsparcie w każdym momencie. POLECAM

Aleksander Drębkowski

BI-MED
Moniuszki 8
42-600 Tarnowskie Góry

Rzetelny, kompetentny, bardzo pomocny. Wszystko tłumaczy, dba o pacjenta. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dobry lekarz. Byłam operowana przez doktora, wszystko przebiegło pomyślnie, teraz jestem pod kontrolą. GODNY POLECENIA
Opinia dodana przez: Edi