lek. dent. Małgorzata Sabuda

A więc tak. Stan mojego uzębienia przed pierwszą wizytą można nazwać tylko horrorem rodem z Hollywood. Można by powiedzieć że nie ma szans na normalność. Do tego strach powodujący ogromną niechęć do jakichkolwiek spraw związanych z stomatologią. Ale jak już człowiek osiągnie pewien wiek to trzeba coś z tym zrobić. Po pierwszej wizycie okazało się że jednak nie jest tak źle, wcale nie jest to takie nieprzyjemne jakby to sobie wyobrażałem, obsługa super, Pani doktor bardzo rzeczowa i konkretna do tego miła i uprzejma. Co do jakości usług nie mam żadnych uwag. W ciągu paru miesięcy udało się naprawić zaniedbania kilkunastu lat za bardzo dobrą cenę. Po tuningu Pani Doktor czuję się o wiele pewniej.
Naprawdę polecam!! Nie wyjdziecie od Pani Małgosi niezadowoleni.

Zawsze dokładnie wyjaśnia z czym jest problem i jak go rozwiązać; leczy profesjonalnie, szybko i bezboleśnie; jest wesoła i choć potrafi czasem ochrzanić za stan uzębienia, to jednak w jej słowach zawsze słychać troskę o pacjenta, a sama krytyka naprawdę skłania do poprawy; przekazuje dokładne zalecenia, jak dbać o zęby i często za darmo daje różne preparaty na przykład do fluoryzacji zębów; nie obmawia innych dentystów i pacjentów, nie jest też wścibska, co mi osobiście bardzo odpowiada - takiego dentysty właśnie szukałem i po 2 latach chodzenia do pani Sabudy gorąco ją polecam.

Przed rozpoczęciem leczenia wyglądałem strasznie: ubytki, dziury, korzenie i bałem się dentysty jak ognia. Potem. Bez bólu w miłej atmosferze po kilkunastu wizytach za przystępne pieniądze uzyskałem piękny uśmiech - polecam wszystkim strachliwym.

Przed pierwszą wizytą u pani Sabudy, miałam wręcz fobie na punkcie dentysty. Bałam się najmniejszej kontroli. Po wizycie u tej pani, chodzę wręcz z uśmiechem na twarzy na wizyty. Jest bardzo miła, uprzejma. Zawsze tłumaczy co robi, wysłucha i doradzi. Naprawdę polecam!

Bardzo miła lekarka. Młoda,ale wzbudza zaufanie. Przed wizyta zaciągnęłam trochę wieści u jej pacjentów- ogólnie były pozytywne-zresztą zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Ja w każdym razie polecam-jest uśmiechnięta i wizyty są bezbolesne. Gabinet ładny, ma rentgen,więc wygodnie, bo można na miejscu skontrolować co i jak , a rtg tanio, bo tylko 15 zł- tańszego w okolicy nie znalazłam. Jedyny minus, to,ze za każdym razem jak byłam, to było opóżnienie i sporo czekałam,ale mysle,ze warto.

Bardzo dobry specjalista,zna się na Swoim zawodzie i pacjent nawet nie czuje się jak u dentysty :)

POLECAM .BO JEST KOMPETENTNA UPRZEJMA I WZBUDZA ZAUFANIE CO JEST TERAZ W TYCH CZASACH CZYMS

Pani dentystka bardzo miła, wszystko wyjaśnia, wzbudza zaufanie. Bezbolesne i bez stresowe wizyty. Zawsze miła atmosfera. Dzień przed wizyta pani recepcjonistka dzwoni i potwierdza wizytę. Gabinet profesjonalnie wyposażony, wszytko na miejscu. Świetne podejście do dzieci. Polecam :)i pozdrawiam panią doktor.

najlepiej przekonać się na "własnym zębie" SZCZERZE POLECAM

najlepiej przekonać się na "własnym zębie" SZCZERZE POLECAM