dr n. med. Piotr Łopata

Traumatolog, Ortopeda

Nie polecam, lekarz nie potrafi postawić diagnozy. Mówi, że jest brak płynu w kolanie, gdzie normalnie go czuć pod palcami, gdzie inni ortopedzi i fizjoterapeuci również go czuli. Zero pojęcia o kończynach dolnych, zero testów służących do diagnostyki, tylko wykonanie usg z którego nic nie wynika.

Bardzo dobry specjalista, trafna diagnoza, rzeczowa informacja o urazie i leczeniu, lekarz pyta i słucha pacjenta, spokojny, uważny, dokładny, badania fizykalne i za pomocą usg, wsłuchuje się w potrzeby pacjenta, proponuje innych specjalistów w celu weryfikacji. polecam!

polecam!

Super lekarza,godny polecenia,naprawde polecam bardzo dobry lekarz.Szybka diagnoza ,dobre leczenie i wiadac duża poprawe po leczeniu.

Witam, niestety mam wielki żal do tego lekarza... zła diagnoza, przy której Dr upierał się dwa miesiąca, nie zlecił dodatkowych badań takich jak rezonans magnetyczny... za to z uporem maniaka stosował sterydy. Większości pacjentów przepisuje podobne leki - głównie przeciwbólowe. Szczerze odradzam!

Szybka i trafna diagnoza. Szyta łąkotka przyśrodkowa (rączka od wiaderka). Po czterech miesiącach powoli wracam do sportu. Szczerze polecam

bardzo dobry lekarz!!! Byl dla mnie bardzo mily i przede wsztstkim profesjonalny.polecam tego lekarza.

Wizyta rzem z USG stawow barkowych wcześniej leczona byłam na staww biodrowy.Duagnozowalimnie lekarze w liczbie 4 ,ale jdynie Dr Łopara ozazal się od samego początku wspaniałym diagnostykiem i cudownym lekarzem.Wresczie po 4 miesiącach podjęłam stosowne leczenie i czuję się absolutnie lepiej. Wszystkim polecam tego wspanielego lekarza Teresa Werner Więckowska z Gliwic

Teresa Werner Więckowska z Gliwic