dr n. med. Adam Horzela

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

3,9

Szybko sprawnie i na temat. Miałem duży problem z kolanem. Wszyscy lekarze mówili że do usunięcia łękotka i laparoskopowo za 6tysięcy od ręki lub 1,5 roku na zabieg z NFZ. Pan Doktor załatwił sprawę bez żadnej operacji. I po problemie. Niestety wczoraj przebiegłem Ranmagedon i chyba problem po kilkunastu latach powrócił. Więc muszę znowu skorzystać z wizyty.

Byłam pacjentką kilka lat temu, pomógł od razu - przewlekły ból górnej części uda. Dlaczego teraz piszę? Bo po kilku latach ból wrócił i nie mam zamiaru jak wcześniej robić prześwietleń, badań i słuchać, że to mam na tle psychicznym, bo lekarze "nic nie widzą". Właśnie umawiam się na wizytę i mam nadzieję znów na kilka lat spokoju.

Dr Horzela w jasny sposób przedstawił mi z czym się borykam oraz omówił ze mną w bardzo zrozumiały sposób cały proces leczenia. Bardzo polecam Pana Doktora.

Jestem a raczej byłem pacjentem dr Horzeli dwukrotnie, wysokie kompetencje i profesjonalne podejście do ludzi. Polecam z całego serca

Mimo paru namowien od wielu lat wkoncu dałam sie namowic i poszłam z bólem kolana który miałam od dawna jednak zwykłe smarowanie i bandazowanie nienpomogło tym razem, opowiedziałam lekarzowi o swoim problemie i od razu wiedział co zrobic sprawdził moja noge podotykał pomasował dostałam zastrzyk polezałam pare minut wstałąm a kolano jak nowe zero bólu , dziwnego uczucia ze cos mi przeskakuje w nim;) bardzo sie ciesze ze dałam sie namowic do tego lekarza bo nie wierzyłam ze mi pomoze;) gdybym poszła do normalnego to juz napewno bym musiałą isc na operacje nogii... Bardzo polecam

Byłam pare razu u Pana Dr Horzeli. Niestety co mnie bardzo zaskoczyło na jednej wizycie to to, że dał mi zastrzyki i kazał brać tabletki,a na drugiej wymasował i powiedział, że On nic więcej nie zrobi i mam już do niego nie przychodzić. Zajął się jednak moimi biodrami przez ten krótki okres Mimo że z nimi też mam kłopot, w szczególności chodziło mi o kostkę, która przeszła wiele kontuzji, jednak żadna dobrze wyleczona. Mówiłam o niej, ale zlewał temat jakby go w ogóle nie słyszał. Po wszystkim wyszło na to ...

Po wszystkim wyszło na to za zapłaciłam 300 zł i nic się nie dowiedziałam ;) !

Bardzo dobry lekarz, w przystępny sposób wytłumaczył na czym polega moje schorzenie. Po masażu i zastrzykach wreszcie zaczęłam poruszać ręką. Z pewnością ponowię wizytę. Polecam.

Witam. Nie rozumiem osób które wypisują ten stek bzdur na temat tego lekarza, że niby nie ma podejścia, że sadysta, że nic nie tłumaczy i że wizyta nie należy do tanich. Osobiście podejrzewam że piszą to koledzy po fachu tego Pana doktora. Osobiście byłem u Niego dwa razy. Za pierwszym razem szczegółowo zbadał mnie i po wytłumaczeniu mi w czym tkwi problem, a problemem u mnie był kręgosłup z urazem po upadku z wysokości można powiedzieć że wyleczył go stosując jakieś techniku ucisku na niego.Po drugiej wizycie po około dwóch tygodniach czuję się jakbym miał 20 lat. Naprawdę jest to lekarz godny polecenia, nie jest to żaden kręglarz cudotwórca tylko lekarz z tytułem Doktorskim, o czymś to świadczy chyba. Za naprawienie kręgosłupa 100 złotych za wizytę to chyba żadne pieniądze. Więcej wydałem na lekarstwa.

Gorąco polecam.Pan dr bardzo pomógł mojej mamie (ból barku),po pierwszej wizycie (masaż +zastrzyk ) jest ogromna poprawa.Jedziemy drugi raz.

polecam tego lekarza byłem u niego dwa lata temu miałem problem z kręgosłupem i to nie małyn drętwienie nogi i okropny ból nie mogłem chodzić, siedzieć , po spędzeniu dwóch tygodni w szpitalu w którym chcieli mnie kroić ale nie zgodziłem się, dwie wizyty u pana dr. i od dwóch lat jak ręką odjął nie czuje bólu mogę normalnie żyć i pracować oczywiście trzeba na siebie uważać POLECAM