dr n. med. Adam Horzela

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Lekarz kompetentny. Poświęcił mi dużo czasu, wysłuchał historii mojej dolegliwości. Nastawił i wymasował kręgosłup. Poradził jak się rehabilitować, był przemiły i zdecydowanie poprawił mi humor. Polecam!

Naprawił mi kolano, które w ocenie innych lekarzy kwalifikowało się do wymiany.Jestem pod wrażeniem.

Moim zdaniem ! A raczej mojego kolana profesjonalista! Popsute kolano! Rach ciach ciach, naprawione!

Bardzo mily i bardzo kompetentny polecam wszystkim.

Bardzo mily i bardzo kompetentny polecam wszystkim.

Lekarz profesjonalnie zajął się długutrwałym bólem kierując mnie na artroskopię. Podczas wizyty w szpitalu poświecał zaskakująco dużo czasu mojej osobie, bardzo uprzejmy i kompetentny. Polecam serdecznie

korzystałem z porady w czerwcu 2009roku i byłem bardzo zaskoczony, tak bardzo, że nawet nie skomentowałem co powiedizał. Wizyta trwała jaku poprzedniego anonima - może z 5 minut. Propozycja blokady. Zgłosiłem się z długotrwałym bólem stopy - bez urazu. Nie zbadał, nie zrobił żadnego wywiadu, nie wpisał nic nigdzie, NIE ZAPYTAŁ MNIE NAWET O NAZWISKO !!!!!!!!!! Ale od razu blokada. Nie chce pan? No trudno, to prosze smarować sobie maścią reparil, można kupić bez recepty. Do widzenia. ZATKAŁO MNIE. Absolutnie nie polecam. Dlatego uważąm, że powinni wszyscy lekarze przyjmujący prywatnie ...

Do widzenia. ZATKAŁO MNIE.
Absolutnie nie polecam.
Dlatego uważąm, że powinni wszyscy lekarze przyjmujący prywatnie obowiązkowo dawać zaświadczenia o wizycie i udzielonej poradzie. W końcu chyba za pieniadze mogą to zrobić.
Bo przecież w poradni to pracują chartatywnie, nieprawdaż?

Nie upzrejmy wręcz opryskliwy wizyta trwała 3 minuty . Pan doktor nie raczył się zapoznać zwypisem ze szpitala

godny polecenia lekarz, konkretny i ma podejście do pacjenta.kilka lat temu bardzo mi pomógł z problemem kręgosłupa.