dr n. med. Adam Horzela

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Pan doktor pomógł mi i osobom z mojej rodziny. Prawdziwy doktor z powołania, godny polecenia każdemu.

Człowiek bardzo serdeczny, miły i co ciekawe potrafi pomóc nie tylko na ból pleców ale i doradzić w wielu innych problemach zdrowotnych. Oby tak dalej

Lekarz niezwykle kompetentny,kontaktowy wzbudzający zaufanie pacjenta. Pomaga rozładowywać stresy, zauważa i wspomaga wszystkich pacjentów - nie czyniąc między nimi żadnych różnic. Uważam, że jest lekarzem z powołania, któremu satysfakcję daje pomaganie innym.

Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim , którzy mają problemy zdrowotne. Diagnozy ma bardzo trafne co świadczy tylko o wielkiej fachowości i wiedzy.Trzeba dobrze słuchać ze zrozumieniem i bezwzględnie stosować się do zaleceń.

Jestem bardzo zadowolona i dziękuję. Lekarz ten ma wyjątkowe indywidualne podejście do pacjenta, jest bardzo kompetentny i uczciwy. Polecam serdecznie.

Mimo paru namowien od wielu lat wkoncu dałam sie namowic i poszłam z bólem kolana który miałam od dawna jednak zwykłe smarowanie i bandazowanie nienpomogło tym razem, opowiedziałam lekarzowi o swoim problemie i od razu wiedział co zrobic sprawdził moja noge podotykał pomasował dostałam zastrzyk polezałam pare minut wstałąm a kolano jak nowe zero bólu , dziwnego uczucia ze cos mi przeskakuje w nim;) bardzo sie ciesze ze dałam sie namowic do tego lekarza bo nie wierzyłam ze mi pomoze;) gdybym poszła do normalnego to juz napewno bym musiałą isc na operacje nogii... Bardzo polecam

Jestem po paru już wizytach i z całą odpowiedzialnoscią polecam wszystkim , którzy mają problemy z kręgosłupem. Diagnozy ma bardzo trafne co swiadczy tylko o wielkiej fachowosci i wiedzy.Trzeba tylko dobrze słuchać i samemu wyciągnąć wnioski a poprawę widac po 2 wizytach.

polecam tego lekarza byłem u niego dwa lata temu miałem problem z kręgosłupem i to nie małyn drętwienie nogi i okropny ból nie mogłem chodzić, siedzieć , po spędzeniu dwóch tygodni w szpitalu w którym chcieli mnie kroić ale nie zgodziłem się, dwie wizyty u pana dr. i od dwóch lat jak ręką odjął nie czuje bólu mogę normalnie żyć i pracować oczywiście trzeba na siebie uważać POLECAM

Witam. Nie rozumiem osób które wypisują ten stek bzdur na temat tego lekarza, że niby nie ma podejścia, że sadysta, że nic nie tłumaczy i że wizyta nie należy do tanich. Osobiście podejrzewam że piszą to koledzy po fachu tego Pana doktora. Osobiście byłem u Niego dwa razy. Za pierwszym razem szczegółowo zbadał mnie i po wytłumaczeniu mi w czym tkwi problem, a problemem u mnie był kręgosłup z urazem po upadku z wysokości można powiedzieć że wyleczył go stosując jakieś techniku ucisku na niego.Po drugiej wizycie po około dwóch tygodniach czuję się jakbym miał 20 lat. Naprawdę jest to lekarz godny polecenia, nie jest to żaden kręglarz cudotwórca tylko lekarz z tytułem Doktorskim, o czymś to świadczy chyba. Za naprawienie kręgosłupa 100 złotych za wizytę to chyba żadne pieniądze. Więcej wydałem na lekarstwa.

Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie- nie trzeba operować stopy. Manualne działania od razu usunęły ból, za dwa tygodnie kolejny zabieg, który zaoszczędzi i cięcia stopy i wydatku 3000 tys. Trochę szaman ale zdecydowanie polecam. Ortopeda, który od razu nie sięga po nóż tylko szuka przyczyn w całości organizmu to dla mnie coś nowego. No i mógłby przecież więcej zarobić na operacji niż na trzech wizytach. Bardzo pozytywne zaskoczenie!