dr n. med. Adam Horzela

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Jest lekarzem nie sympatycznym a wręcz opryskliwym.Byłem operowany przez tego lekarz w Chirurgii Urazowej w Piekarach Ślaskich.Po zabiegu miałem przez lata problemy pooperacyjne bóle itp.Także pominął niezbędne leki które należy stosować po tego typu operacjach przez jakiś okres po wyjściu ze szpitala.Zaniedbał także okresową niezbędną kontrole pooperacyjną.W wyniku spartaczenia tego zabiegu musiałem się poddać ponownej operacji.

Bardzo dobry SPECJALISTA. Polecam wszystkim .

Bardzo dobry SPECJALISTA. Polecam wszystkim .

zdecydowanie nie polecam tego lekarza nikomu!!!to rzeźnik!wogóle nie ma podejścia do pacjenta!nie dosyc,że nie bierze mało za wiyte to jeszcze obraża pacjenta lubi zadawać ból!!!

byłam narazie tylko raz ale zamierzam skorzysyać nadal jest mala poprawa zobaczymy dalej.

Uważam, że jest to bardzo dobry lekarz.

Uważam, że jest to bardzo dobry lekarz.

Pomógł bezpośrednio działaniem manualnym na problem z kręgosłupem w okolicy lędźwiowej (zniknęło drętwienie nogi, problemy z chodzeniem, itp.)

Beznadziejny, jeżeli nie wie jak dalej leczyć pacjenta to go spławia. Nastawiony na leczenie tylko zastrzykami, blokadami innego leczenia nie uznaje lub nie umie.

Byłam u pana Horzeli cztery razy i za każdym razem nigdy nie otrzymalam odpowiedzi na moje pytania . Przy pierwszej wizycie zalecil artroskopię bez żadnego badania , powiedział również że możemy spróbować zastrzyków oczywiście zgodzilam się jak każdy zdrowy na umyśle pacjent najpierw trzeba spróbować wszystkiego a dopiero na końcu zabieg . Na drugiej wizycie otrzymałam pierwszy zastrzyk co to było nie mam pojęcia ponieważ mi nie odpowiedzial kazał iść skakać biegac i jeżdzić na rowerze :/ Na drugiej dostalam drugi inny zastrzyk choć również nie powiedział co , przy okazji ze względu na to że mam również chory kręgosłup chcial mi go nastawiać choć nie wiedział jakie to schorzenie a w moim przypadku nie wolno tego wykonywać :/ Na czwartą zglosiłam się mówiąc , że drugi zastrzyk nie podzialal wogóle no i co dalej ? a on dopiero teraz zbadał kolano kazał wykonac ćwiczenia poczym powiedział ,że z jego strony to wszystko nie poda mi już żadnego zastrzyku i nie wykona obiecanej artroskopi i mam poszukać sobie innego ortopedy dosłownie wyrzucając mnie z gabinetu.Chciałam zaznaczyc że wizyty były prywatne a ja nie należe do osób pyskatych a raczej kulturalnych i spokojnych.

Jestem bardzo zadowolona.Chorowałam na rwę kulszową ból był nie do zniesienia a lekarze ciągle podawali nowe leki które nie skutkowały dopiero wizyta u Pana doktora Adama Horzeli pomogła mi i co najważniejsze nie mam nawrotów.

pomogła mi i co najważniejsze nie mam nawrotów.

Rzadkość! A fachowiec tej klasy czasami nie tłumaczy spraw, które uważa za oczywiste. Rozumiem jadnak narzekających ( i tu ja chyba robię błąd -:)) - odstaszają innych chętnych, żeby nie było takich kolejek i zapisów!