Chirurg Ogólny Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry

Witam !!! To wspanialy lekarz ,jest bardzo dobrym czlowiekiem !!!!! Gdyby wszyscy lekarze byli tacy ,jak on to (tak na marginesie oczywiscie ) mozna chorowac ,dba o pacjenta jak tylko moze ,polecam ,polecam ,ma on taka opinie nie tylko wsrod pacjenow ,ale grona lekarzy ja mu zycze ,zeby byl szczesliwy i zawsze mu sie w zyciu dobrze wiodlo !! Jola i pacjentka Irena .

Opinia dodana przez: Jolanta

Tylna 12
Tarnowskie Góry

Znakomity lekarz, przy tym komunikatywny, otwarty, życzliwy i wzbudzający zaufanie. Bardzo szybko i kompetentnie "rozwiązał mój problem". Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi i serdecznie polecam Go każdemu potrzebującemu opieki chirurgicznej. Nadmieniam, że byłam pacjentką w ramach NFZ.

Opinia dodana przez: Danuta

ulica Św. Katarzyny 13
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry lekarz. Ma bardzo empatyczne podejście do pacjenta, żadnego zdenerwowania, dokładnie objaśnia wynik badań.

N.Z.O.Z. BI - ME
ulica Leśna 23
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry fachowiec. Uprzejmy,rzetelny,kompetentny. Uratował mi życie. Specjalista pierwszej klasy. Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry

Gorąco POLECAM!!!!
Rzadko kiedy spotyka się lekarza z takim powołaniem. Trafiłem do niego na SOR z innego SOR-u, tam mnie odesłali z kwitkiem a tu pierwszorzędna diagnostyka i wzorowo postawiona diagnoza: nie będę musiał chodzić bez nogi...Dziękuję BARDZO!!!!

Gorąco POLECAM!!!!

Lekarz znający się na rzeczy interesuje się pacjentem
i wykonuje swoją pracę z zamiłowaniem służy radą

Opinia dodana przez: Jan

Tarnowskie Góry

Ja jestem po laparoskopii żołądka. Operację przeprowadzał prof. Dzielicki w szpitalu św. Rocha w Ozimku. Profesor to lekarz wysokiej klasy, specjalista.Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

ul. Morelowa 55

dr n. med. Adam Horzela

Chirurg ogólny, Ortopeda

Jana III Sobieskiego 6
42-600 Tarnowskie Góry

Gorąco polecam.Pan dr bardzo pomógł mojej mamie (ból barku),po pierwszej wizycie (masaż +zastrzyk ) jest ogromna poprawa.Jedziemy drugi raz.

Opinia dodana przez: Ilona

Tarnowskie Góry

kompetencje dr Kodrębski ma wysokie, to lekarz z wieloletnią praktyką i świetnym podejściem do swoich pacjentów, rzeczowy, skrupulatny, dobrze mi się z nim rozmawialo podczas konsultacji, bez zbędnego skrępowania.

Opinia dodana przez: grzeskos3