Filtruj terminy

dr n. med. Adam Horzela

Traumatolog, Ortopeda

Jana III Sobieskiego 6
42-600 Tarnowskie Góry

Byłam pacjentką kilka lat temu, pomógł od razu - przewlekły ból górnej części uda.
Dlaczego teraz piszę? Bo po kilku latach ból wrócił i nie mam zamiaru jak wcześniej robić prześwietleń, badań i słuchać, że to mam na tle psychicznym, bo lekarze "nic nie widzą". Właśnie umawiam się na wizytę i mam nadzieję znów na kilka lat spokoju.
Opinia dodana przez: Cecylia

prof. dr hab. n. med. Józef Dzielicki

Tarnowskie Góry

We wrześniu 1991 roku jako 12-letnia dziewczynka przekazana zostałam do Kliniki w Zabrzu w 6-tej dobie po urazie śródpiersia i przełyku z oddziału chirurgii w Częstochowie. Do kliniki przyjmowano mnie w stanie ogólnym ciężkim. W trakcie hospitalizacji stosowano sztuczną wentylację. Choć wszystkie pozycje wydawały się stracone Profesor Józef Dzielicki zgodnie z obowiązkiem lekarza walczył z moją chorobą i ze śmiercią. Byłam beznadziejnym przypadkiem, bez jakichkolwiek rokowań na dalsze życie, ale ...
Opinia dodana przez: Anna H

lekarz Jakub Kodrębski

Tarnowskie Góry

Jestem pacjentką Poradni Chorób Sutka w Świętochłowicach. Tylko tam spotkałam się z tym, że usg piersi przeprowadzane jest w pozycji siedzącej. Odnoszę wrażenie, że dzieje się tak z uwagi na czas, a utwierdziła mnie w tym przekonaniu ostatnia wizyta w Poradni, kiedy to Pan doktor w ogóle nie miał dla mnie czasu. Podsunął mi karteczkę z numerem telefonu do przychodni, w której wykonywana jest mammografia, tłumacząc, że bez tego wyniku ...
Opinia dodana przez: Rozgoryczona

lekarz Wojciech Łusicki

Tarnowskie Góry

Witam !!! To wspanialy lekarz ,jest bardzo dobrym czlowiekiem !!!!! Gdyby wszyscy lekarze byli tacy ,jak on to (tak na marginesie oczywiscie ) mozna chorowac ,dba o pacjenta jak tylko moze ,polecam ,polecam ,ma on taka opinie nie tylko wsrod pacjenow ,ale grona lekarzy ja mu zycze ,zeby byl szczesliwy i zawsze mu sie w zyciu dobrze wiodlo !! Jola i pacjentka Irena .
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Mirosława Gacka

ul. Morelowa 55
42-680 Tarnowskie Góry

Byłem pierwszy raz w szpitalu,jestem z opieki Pani Doktor zadowolony
i za wykonany zabieg oraz opiekę
Opinia dodana przez: Jan

dr n. med. Zbigniew Cieślik

Rynek 17
42-600 Tarnowskie Góry

"poświęcił" mi kilka minut łącznie z badaniem. stwierdził,że nie rozumie dlaczego inny lekarz skierował mnie na konsultację. "doradził" długie spacery i zmianę lekarza prowadzącego.

dr n. med. Piotr Rudnicki

Tylna 12
Tarnowskie Góry

Znakomity lekarz, przy tym komunikatywny, otwarty, życzliwy i wzbudzający zaufanie. Bardzo szybko i kompetentnie "rozwiązał mój problem". Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi i serdecznie polecam Go każdemu potrzebującemu opieki chirurgicznej. Nadmieniam, że byłam pacjentką w ramach NFZ.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Krzysztof Buda

N.Z.O.Z. BI - ME
ulica Leśna 23
42-600 Tarnowskie Góry

Doktor Buda to najlepszy chirurg jakiego poznałam. Co niektórzy lekarze powinni brać z niego wzór.

lekarz Dariusz Tomsia

Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry

Prawdziwy lekarz, dla którego najważniejszy jest pacjent! Kompetentny, dobrze zorganizowany, z właściwym podejściem do chorego - w dzisiejszych czasach rzadkość.
Serdeczne podziękowania od Natalii "z deską".
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Mirosław Mateja

ulica Św. Katarzyny 13
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry lekarz , godny polecenia , cierpliwie , dokładnie w miłej atmosferze wszystko tłumaczy , badanie kolonoskopowe , które zawsze budzi niepokój u pacjenta Pan dr. przeprowadził delikatnie , z dużą umiejętnością praktycznie bezboleśnie
Opinia dodana przez: Karol

Chirurdzy ogólni w Tarnowskich Górach