lek. dent. Leszek Bożek

2,6
2,7
2,6
2,7

1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

Beznadziejny dentysta, plomba wypadała 2 razy i jeszcze źle zrobił ale poprawiłam gdzie indziej. Brudas robi zęby bez rękawiczek, nieudacznik już dawno powinien zrezygnować z wykonywania zawodu i ciągle przypala dziąsła bez potrzeby a nie zajmuje się leczeniem zębów i ciągnie kasę za takie partactwo

Bardzo dobry stomatolog do usuwania zębów. Znieczulenie natomiast mało przyjemne. Raczej poleciłabym go innym.

Po przeczytaniu niektórych opinii bałam się tam pójść leczyć zęby, jednak byłam bardzo mile zaskoczona. Przyszłam z bólem zęba, zostałam od razu przyjęta, zrobiono mi dokładny przegląd. Bardzo miły Pan, dokładnie tłumaczył co jest na rzeczy. Przepisał antybiotyk, po którym ból zęba minął jak ręką odjął, a na następne wizyty będę przychodziła z uśmiechem na twarzy. Sprawnie, miło i tanio. Polecam! :)

Czysto, szybko, tanio i dobrze (tak jak powinno być zrobione). Mocne znieczulenia, nic mnie nie bolało borowanie.

Zostałem przyjęty z bólem chwile po tym jak się zgłosiłem. Następny dzień bez bólu i obrzęku. W dodatku zamiast siedzieć godzinę na fotelu czego NIENAWIDZE, chwila moment i gotowe. Tak powinna wizyta wyglądać, wchodzę jest robione i wychodzę bez zbednego gadania. Im mniej siedze w gabinecie tym lepiej, przynajmniej dla mnie.

Tragedia, w gabinecie totalny syf, na podłodze nie posprzątana krew po poprzednich pacjentach, brak rękawiczek, lekceważenie pacjenta, zamiast ulżyć w bólu ten stomatolog dodaje dodatkowych wrażeń bólowych. Szczerze odradzam u takiego dentysty jeszcze nigdy nie byłam i mam nadzieje ze nigdy nie będę!

Nie ubiera rękawiczek, pacjentów załatwia raczej na ilość niż na jakość.

Nie ubiera rękawiczek, pacjentów załatwia raczej na ilość niż na jakość.

brak higieny,nie zakłada rekawiczek, bluze miałem cala brudną po jego przegladzie na szcesci tylko przegladzie,nigdy wiecej NIE POLECAM