lekarz Roman Krawiec

Lekarz godny polecenia. Jednak ja musiałam zrezygnować, ponieważ nie stać mnie na prywatne leczenie u Pana Doktora.. Lekarz kompetentny, dokładnie tłumaczy, zawsze wyjaśnia wszystkie pytania. Plusem jest to, że nie trzeba się umawiać tylko można przyjść w dowolny dzień. Uprzejmy, z poczuciem humoru, choć czasem miałam wrażenie, że sztuczny. Poświęca odpowiednią ilość czasu na wizycie, zawsze USG, odpowiednio często cytologia. Robił także inne potrzebne badania. Generalnie polecam, jednak koszt leczenia jest zdecydowanie za wysoki..

Chodzę do doktora Krawca od siedmiu lat. Są to wizyty z funduszu a jak trzeba to prywatne. Zawsze z dużą cierpliwością szczegółowo odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości. Na każdej wizycie USG, regularne badania cytologiczne. Po zdiagnozowaniu pustego jaja płodowego wykazał się ogromnym taktem i wyczuciem. W szpitalu zawsze znalazł czas żeby zajrzeć i zapytać o samopoczucie. Polecam jako fachowca i po prostu dobrego człowieka.

Odwiedzam dr Krawca od ok. 5 lat. Zawsze rutynowe badania, choć podczas tych również pojawiła się konieczność leczenia. Na moją przypadłość, którą inny lekarz ginekolog leczył drastycznymi środkami, dr Krawiec znalazł świetne rozwiązanie farmakologiczne, które bardzo dobrze zadziałało i problem póki co zniknął. Każde badanie jest przeprowadzane bardzo dokładnie, zawsze bardzo dokładnie tłumaczy i pokazuje pacjentce co się dzieje, gdzie się znajduję, w jakim jestem stanie i co będzie się dalej działo. Bardzo otwarty na wszelkie pytania, na które zawsze udziela wyczerpującej odpowiedzi. Bardzo cenię u lekarza, gdy pyta czy wszystko jest jasne i czy ma się jeszcze jakieś pytania. Bardzo serdeczny i zawsze uśmiechnięty. Odwiedzałam dr Krawca w prywatnym gabinecie.

Pan doktor jest nie tylko wspaniałym specjalistą, ale po prostu dobrym CZŁOWIEKIEM. Wizyta przebiega w miłej bezstresowej atmosferze.

Polecam pana Doktora, wspaniały lekarz, moja historia zaczęła się z panem Doktorem w momencie zagrożenia mojej ciąży. Obecnie jestem w 15 tyg.ciąży chodziłam do pana dr.Zajdy który odmówił przyjęcia mnie prywatnie mimo komplikacji ciążowych ze względu na brak czasu, wtedy zgłosiłam się do pana dr. Krawca, który nie miał problemu z przyjęciem mnie w tym samym dniu, mimo tego że nie przyjmował w ten dzień pacjentek jak tylko określiłam sprawę od razu wręcz kazał mi przyjechać. Jest bardzo miły,uprzejmy, i super potrafi wszystko wytłumaczyć. Jestem bardzo zadowolona z niego. Polecam Pana Doktora.

Dr Krawca spotkałam na porodówce w Tarnowskich Górach. Mój lekarz prowadzący przebywał właśnie na urlopie, więc przypadek zdecydował, że trafiłam na tak życzliwą osobę. Cały poród przebiegał w bardzo sympatycznej atmosferze, mimo komplikacji (dzidziuś okazał się całkiem spory). Jednak najważniejsze dla mnie było traktowanie pacjentek już na oddziale położniczym. Zawsze znalazł chwilkę by zamienić słowo i sprawdzić czy rany goją się prawidłowo. Dla mnie było to bardzo miłe i ważne. Serdecznie polecam dr Krawca. I mimo, że mam kawałek by odwiedzić jego prywatny gabinet, na pewno się tam pojawię :)

Chodzę do dr Krawca już od 8 lat, korzystałam z jego porad zarówno w gabinecie prywatnym jak i w przychodni i nie widzę żadnej różnicy w podejściu do pacjentki i jej problemu. Jest osobą ciepłą, cierpliwą, potrafiącą bardzo jasno i prosto wyjaśnić dolegliwość. Prowadził moją ciążę i zawsze mogłam liczyć na jasne odpowiedzi, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, zarówno moje, jak i męża, którego traktował z takim samym szacunkiem jak mnie, a nie jak kogoś zbędnego w gabinecie. Również w szpitalu interesował się naszym samopoczuciem tak przed jak i po ...

Również w szpitalu interesował się naszym samopoczuciem tak przed jak i po porodzie.
Miałam to szczęście że odbierał moje maleństwo w czasie porodu i mogę szczerze powiedzieć, że również wówczas był cierpliwy, opanowany i serdeczny.
Wizyta u dr Krawca nie jest dla pacjentki żadnym stresem i każdej z was życzę takiego lekarza prowadzącego;)

Bardzo dobry lekarz, chodziłam do niego całą pierwszą ciążę, a ponieważ Jestem teraz w drugiej ponownie korzystam z usług doktora. Zawsze mily, grzeczny, a przede wszystkim świetnie tłumaczy sprawy na których pierworodka sie nie zna. W szpitalu zawsze znalazł czas żeby obejrzeć ranę po cc, zagadal jak sie czuję, interesowal sie zarówno mną jak i malenstwem. Polecam w 100%.

chodze do pana doktora od szesciu lat.Teraz jestem juz w drugiej ciazy i moja opinia sie nie zmienia.Pomimo dolegliwosci nie zwiazanych z ciaza pan doktor zrobił wszystko zeby skonsultowac mnie z innym specjalista,gdzie normalnie czekalabym z pol roku na wizyte.Polecam w 100%

Jestem pacjentką Pana Krawca od 5 lat, zawsze miły uśmiechnięty, życzliwy, badania bezbolesne. Zarówno wizyty publiczne jak i prywatne odbywają się w takiej atmosferze. Jedyny feler to częstość wizyt.... w ciąży na L4 co 2 tygodnie!