lekarz Roman Krawiec

zdecydowanie nie polecam. proszę omijać szerokim łukiem. Lekarz odbierał mój poród. zero zainteresowania pacjentką. Po źle przeprowadzonym szyciu pana doktora trafiłam do innego szpitala i tam dopiero postawili mnie na nogi.

Odwiedzam dr Krawca od ok. 5 lat. Zawsze rutynowe badania, choć podczas tych również pojawiła się konieczność leczenia. Na moją przypadłość, którą inny lekarz ginekolog leczył drastycznymi środkami, dr Krawiec znalazł świetne rozwiązanie farmakologiczne, które bardzo dobrze zadziałało i problem póki co zniknął. Każde badanie jest przeprowadzane bardzo dokładnie, zawsze bardzo dokładnie tłumaczy i pokazuje pacjentce co się dzieje, gdzie się znajduję, w jakim jestem stanie i co będzie się dalej działo. Bardzo otwarty na wszelkie pytania, na które zawsze udziela wyczerpującej odpowiedzi. Bardzo cenię u lekarza, gdy pyta czy wszystko jest jasne i czy ma się jeszcze jakieś pytania. Bardzo serdeczny i zawsze uśmiechnięty. Odwiedzałam dr Krawca w prywatnym gabinecie.

Lekarz bardzo miły , wszystko dokładnie objaśnia .

Lekarz bardzo miły , wszystko dokładnie objaśnia .

pan Krawiec zbyt szybko obchodzi sie z pacjętami, nie da sobie wyjaśnic o co konkretnie chodzi pacjentowi, przerywa w środku zdania. nie dla mnie ten lekarz.

Chodzę do dr Krawca już od 8 lat, korzystałam z jego porad zarówno w gabinecie prywatnym jak i w przychodni i nie widzę żadnej różnicy w podejściu do pacjentki i jej problemu. Jest osobą ciepłą, cierpliwą, potrafiącą bardzo jasno i prosto wyjaśnić dolegliwość. Prowadził moją ciążę i zawsze mogłam liczyć na jasne odpowiedzi, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, zarówno moje, jak i męża, którego traktował z takim samym szacunkiem jak mnie, a nie jak kogoś zbędnego w gabinecie. Również w szpitalu interesował się naszym samopoczuciem tak przed jak i po ...

Również w szpitalu interesował się naszym samopoczuciem tak przed jak i po porodzie.
Miałam to szczęście że odbierał moje maleństwo w czasie porodu i mogę szczerze powiedzieć, że również wówczas był cierpliwy, opanowany i serdeczny.
Wizyta u dr Krawca nie jest dla pacjentki żadnym stresem i każdej z was życzę takiego lekarza prowadzącego;)

Moim zdaniem jest to lekarz godny polecenia.W prawdzie nie rodziłam, chodze na okresowe badania i jestem zadowolona. Jezeli am problem to zawsze pomoze, wytłumaczy. Jest bardzo serdecznym człowiekiem.

Chodzę do tego lekarza od ponad 10 lat i tylko raz zdecydowałam sie pójść do innego ginekologa (który niestety postawił błędną diagnozę i w związku z tym o mały włos miałabym wypalanie nadżerki a wystarczyły antybiotyki). Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza:)

Uprzejmy aczkolwiek niekompetentny. Wysłuchał problemu jednakze skwitował całosc 1 zdaniem: "ta choroba Pani nie dotyczy poniewaz nie rodziła Pani jeszcze". Po wizycie u innego ginekologa moje przypuszczenia zostały potwierdzone i w tej chwili jestem w trakcie leczenia.

DOBRY I KOMPETENTNY LEKARZ WZBUDZAJĄCY ZUFANIE PACJENTKI

DOBRY I KOMPETENTNY LEKARZ WZBUDZAJĄCY ZUFANIE PACJENTKI