lek. dent. Jolanta Brząkalik-Skrabania

Bardzo uprzejma i wyrozumiała, z ogromnym doświadczeniem i znakomitym podejściem do pacjenta - w tym do dzieci (pięcioletni syn chyba nigdy nie był taki grzeczy, jak na fotelu u Pani doktor i nie bał się wracać do dentysty). Założone plomby trzymają się już dobrych kilka lat. Serdecznie polecam!

Odradzam, osoba chyba nie wie, co to znaczy pomagać ludziom, nie wiem czym się kieruje, ale na pewno nie dobrem pacjentów!

polecam p. brzakalik w moim przypadku usunecia korzenia po wyrwaniu zeba madrosci ,oczywiscie u innego lekarza. zaden lekarz nie chcial mi go usunac, bo byljuz zarosniety, jeden nawet sugerowal wyjazd do zabrza na chirurgie szczenkowa, nie pojechalem ,szukalem az znalazlem p. brzakalik . bez problemu usunela korzen. bylem szczesliwy.

Powiem krótko: lekarz najlepszy z możliwych.

Powiem krótko: lekarz najlepszy z możliwych.

Świetny dentysta, moja rodzina od dawna leczy zęby tylko u niej, lekarz o ogromnym doświadczeniu i umiejętnościach. Gorąco polecam.

Jestem pacjentką od dziecka, zarówno moja mama jak i tata leczą u Pani Skrabani zęby od lat. Przy leczeniu dużego ubytku miałam kilka wizyt w celu unikniecia kanałowego i się udało. Osoba mało mówna i nie rozczulająca sie nad pacjentem, ale bardzo dobry stomatolog. Mam w zębach plomby nawet kilkunasto-letnie i nic sie z nimi nie dzieje. Zdecydowanie polecam!

Małe naprawy zębów - bez większych problemów ok. Lecz : leczenie kanałowe 4-ki - rozłożone na 4 wizyty. Pomba miala ogromny prześwit ... po czym wypada po 2 tygodniach , następna założona za kolejną kasę wypada po roku. Nie powierzył bym jej swojego dziecka. pBS

Małe naprawy zębów - bez większych problemów ok.
Nie powierzył bym jej swojego dziecka.
pBS