lekarz Aneta Kuta

Lekarz rodzinny

Byłam z synem pierwszy raz u Pani doktor. Wspaniałe podejście. Bardzo miła, kompetentna osoba. Podeszła bardzo rzetelnie do sprawy. Wysłuchała, doradziła i pokierowała gdzie się dalej udać. Naprawdę jest niewielu takich lekarzy co by z sercem podeszli. Pani doktor bardzo dziękujemy za objęcie nas opieka i leczeniem.

Pani doktor bardzo dziękujemy za objęcie nas opieka i leczeniem.

Pani doktor bardzo dziękujemy za objęcie nas opieka i leczeniem.

(Wizyty z dzieckiem w POZ) Przemiła i kompetentna osoba! Wszystko dokładnie wyjaśnia i poświęca dużo czasu małym pacjentom i ich rodzicom. Pani Doktor ma aktualną wiedzę i widać ogrom doświadczenia, służy radą i jest dużym wsparciem dla młodych mam. Nie ma problemu ze zlecaniem dodatkowych badań, z czystym sumieniem polecam.

Pani doktor się poprawiła. Jest uprzejma i kompetentna. Diagnoza pokrywa się z moimi przypuszczeniami. Z L4 nie było problemu. Dała zalecenia na piśmie i wytłumaczyła jak brać leki. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Zupełnie się zgadzam z wcześniejszą opinią. Bardzo niemiła pani doktor. . . Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio spotkałam tak nie uprzejmą osobę. Az się płakać chce.

Osobiście nie polecam usług "Pani Doktor". Wraz z dzieckiem była ostatnio na bilansie sześciolatka, Pani doktor była bardzo nie uprzejma nie wykonała podstawowych pomiarów po czym zaczeła krytykować dziecko . Ok, jeżeli trzeba nie mówi się takich rzeczy przy dziecku (np. dziecko nie je warzyw? niech Pani jej nie daje 3 dni nic do jedzenia to zje i warzywa) to tylko przykład . Ja zamiast uzyskać porady uzyskałam efekt taki że dziecko nie pójdzie do lekarza a na samą wzmiankę o tym płacze. Nie mówiąc że gdybym nie była psychologiem dziecięcym sama zastanawiała bym się czy jej do niego nie posłać. Jednym słowem okropny lekarz !