lek. dent. Aneta Then

Pani Doktor jest uprzejma do czasu problemu/ reklamacji na wykonaną usługę. Po wszystkim nawet nie potrafi odebrać telefonu.

Niestety, Pani doktor tylko stwarza pozory bardzo uprzejmej osoby która troszczy się o pacjentów i ich problemy. Rozmowa z nią naprawdę super. Wypytuje o dzieci, pracę itp. Druga twarz Pani doktor jest zgoła inna. Po pojawieniu się problemu z leczonym zębem kontakt z Panią Anetą się urywa a zaczyna się epopeja ściemniania. Niestety ale stomatolog podobnie jak lekarz każdej dziedziny powinien mieć na uwadze dobro pacjenta a nie tylko dobro swojego portfela.

Zgadzam się w 100 %gorąco polecam Bardzo lubię leczyć zęby u Pani doktor. Choć ostatnio trochę zamierzałem regularne wizyty. Oj chyba Pani doktor będzie miała dużo pracy. Jest pierwszym stomatologia do którego nie boję się chodzić delikatną i bardzo dba o komfort pacjenta, a tym żeby nie bolało :-)

gorąco polecam! Bardzo miła uprzejma pani doktor, przede wszystkim bardzo delikatna... a przy tym nie droga. Polecam :)

Polecam :)