lekarz Anetta Traczyk-Łoś

Zdecydowanie godna polecenia lekarz. Dr o bardzo dużej wiedzy, cierpliwości i rzetelności w opiece nad pacjentkami. Prawadzi obecnie moją drugą ciążę. Jestem bardzo zadowolona z opieki ginekologicznej i preintalnej prowadzonej przez Panią dr. Polecam wszystkim kobietom, które cenią w lekarzu profesjonalizm, bardzo szeroką wiedzę i doświadczenie, ale też uprzejmość i autentyczne zaangażowanie w sprawy zdrowotne swoich pacjentek. Dr bardzo szczegółowo przeprowadza badania USG i w trakcie wizyty jest otwarta na rzeczową rozmowę z pacjentkami. Jeśli jest taka konieczność, to chętnie doradzi specjalistów z innych specjalności medycyny, u których warto odbyć dodatkowe konsultacje.

Rzetelna, sympatyczna Pani Doktor, z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Miła i empatyczna w stosunku do pacjentki. Wszystko dokładnie wyjaśnia i wypytuje o wszelkie szczegóły. Szczerze polecam!!!