mgr inż. Angelika Jarząbekmgr inż. Angelika Jarząbek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

mgr inż. Angelika Jarząbek

Terapeuta, Coach, Trener

Jesteś tu, ponieważ chcesz poprawić jakość swojego życia. W związku z tym potrzebujesz skutecznej pomocy. Chcesz pozbyć się cierpienia wywołanego przez problemy i trudności, które stoją Ci na drodze. Pragniesz trwałej i widocznej zmiany, która pozwoli Ci na nowo poczuć zadowolenie z życia.
Nazywam się Angelika Jarząbek i wiem jak Ci pomóc.

Za pomocą terapii, wszelkie problemy i trudności zwalczysz raz na zawsze. Przejmiesz kontrolę nad powodzeniem w swoim życiu - prywatnym i zawodowym. Zauważysz pozytywne zmiany w relacjach z drugim człowiekiem i z samym sobą. Zaakceptujesz i pokochasz człowieka – którym jesteś. Promieniując motywacją, zainspirujesz innych do dokonywania pozytywnych zmian.

„W jaki sposób?”.

• Dzięki temu, że sam rozwiążesz swoje palące trudności – pokochasz siebie. Na nowo uwierzysz w to, że masz ogromną moc sprawstwa nad swoim życiem. Odzyskasz pewność siebie i wiarę w swoje nieograniczone możliwości.
• Dzięki miłości do samego siebie – zaczniesz tworzyć i pielęgnować własną, bezpieczną i komfortową dla Ciebie rzeczywistość. Wszelkie niewygody wynikające z problemów znikną, a Ty, będziesz mógł czerpać z codzienności pełnymi garściami wszystko to, co dla Ciebie najlepsze.
• W swojej nowej rzeczywistości – sam będziesz dla siebie panem i okrętem. Świat wreszcie będzie dla Ciebie użyteczny i właściwy, wspierający Twój rozwój, motywację i zapał do życia.
• W poczuciu pewności, spokoju, bezpieczeństwa, staniesz się bezpieczną przystanią nie tylko dla samego siebie ale i dla innych. Pomoc, którą otrzymałeś, będziesz mógł wypuszczać w świat czyniąc dobro, które zawsze do Ciebie wróci.

„Co Cię spotka na terapii?”.

Jako osoba posiadająca kwalifikacje i kilkuletnie doświadczenie w rozwiązywaniu dokładnie takich problemów jak Twój, przeprowadzę Cię przez proces terapeutyczny. Źródło Twojego problemu, jego istota, przyczyna i bolesne dla Ciebie skutki zostaną namierzone. W ramach terapii, otrzymasz precyzyjnie dobrane i skutecznie zastosowane techniki, które zlikwidują trudności raz na zawsze. Po zaledwie kilku sesjach, zauważysz trwałą poprawę obszaru życia, dotychczas podatnego na problem. Zgodnie z moją misją, pomoc, którą otrzymasz będzie oddana z najwyższą sumiennością i zaangażowaniem. Pewną skuteczność zagwarantuje bogaty wachlarz technik i narzędzi, które posiadam w swoim arsenale. Sesje przeprowadzam w ciepłej atmosferze, pełnej zaufania, zainteresowania i wyrozumiałości. Najważniejszy dla mnie jesteś Ty.

„Jak długo to potrwa?”.

Na zupełne i całkowite pozbycie się nawet najcięższych trudności w Twoim życiu potrzebujesz od 1 miesiąca (przy 2 spotkaniach/tydzień) do 2 miesięcy (przy 1 spotkaniach/tydzień), łącznie spędzając na terapii 12 godzin. Moim celem jest krótkoterminowa i wysoce skuteczna pomoc, dająca realne i zauważalne efekty, trwale poprawiające jakość Twojego życia.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Angelika jest niesamowicie ciepłą osobą i bardzo dobrą terapeutką, która na pewno pomoże ci przezwyciężyć twoje problemy, zmienić przekonania i ruszyć do przodu:) Kluczowe by zaufać w sam proces, odpuścić i pozwolić sobie samemu na zmiany. Często jest tak, że samemu kurczowo trzymamy się tego co mamy, ale spokojnie Angelika sobie z tym też poradzi i dobierze spersonalizowane metody:) Warto jednak pamiętać, że hipnoza to żadne czary mary i potrzebne jest duże zaangażowanie na sesjach, a także pomiędzy nimi. Tylko tak można osiągnąć cel o ile jest trudny. Łatwe to ...

Warto jednak pamiętać, że hipnoza to żadne czary mary i potrzebne jest duże zaangażowanie na sesjach, a także pomiędzy nimi. Tylko tak można osiągnąć cel o ile jest trudny. Łatwe to pewnie się załatwia na 2 sesjach, tylko pytanie co jest łatwe, a co trudne? Wiadomo, że dla każdego to będzie coś innego:) POLECAM:)

Niedawno odbyłem konsultacje u Pani Angeliki i z całego serca mogę polecić tą osobę! Z obecnym problemem borykam się naprawdę od wielu lat i do tej pory nie spotkałem się z tak profesjonalnym oraz przystępnym podejściem do terapii :)