Angiolog Katowice

Katowice

Pan Ziaja jest jednym z lekarzy o którym marzy każdy pacjent, o dużych kompetencjach zawodowych. A przy tym uprzejmy, cierpliwy, z dużym poczuciem humoru. Potrafi wytłumaczyć objawy chorobowe jak i metody leczenia zrozumiale dla każdego laika, jakim jest pacjent. Leczę się u pana doktora od 6 lat. Mój mąż również był leczony przez pana doktora. Jesteśmy przekonani że uratował mu życie.

Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

Wojewódzka 22
Katowice

Nie będę szerzej komentował obraźliwych bzdur ("Ania 17.09.2015, 16:21"), które całkowicie mijają się z prawdą, bo nic się nie zgadza. Pracując jako lekarz od prawie 42 lat postępuję według reguły mówiącej, że nie wypada leczyć prywatnie pracowników Służby Zdrowia (nie tylko lekarzy). Każdą taką osobę konsultuję bezpłatnie w szpitalu lub w poradni przyszpitalnej. Dlatego nigdy nie mógł u mnie leczyć się prywatnie żaden lekarz rodzinny. Może dlatego, że jestem również biegłym sądowym, zdarza mi się wydawać surowe opinie o lekarzach rodzinnych, gdy wykazują braki podstawowej wiedzy flebologicznej wymaganej od studentów i - nie badając pacjentów, bez próby leczenia, wysyłają prosto do chirurga naczyniowego. Może właśnie "Ania 17.09.2015, 16:21" jest kimś takim? Osobom sfrustrowanym zwracam uwagę na różnicę między konstruktywną krytyką, a bezkrytycznym krytykanctwem, co najczęściej obraża. Anonimowość bardzo sprzyja temu drugiemu. Zapewniam, że zawsze staram się pomóc jak najlepiej każdej konsultowanej osobie, dając wyczerpujące zalecenia na piśmie. Nie zawsze jednak moje intencje są dobrze rozumiane. Niemiłe i nieobiektywne komentarze są jednak na szczęście pojedyncze, przy zdecydowanej większości rzeczowych i pozytywnych opinii, za które wszystkim bardzo, bardzo serdecznie dziękuję :-).
Aby przybliżyć wszystkim zainteresowanym flebologię i pomóc w obiektywnej ocenie mojej osoby, polecam mój artykuł "Przewodnik Pacjenta" nr 2 (26) Luty 2015, na stronie Szpitala w którym pracuję od 2004 roku:
P.S. Słabym punktem "Rankingu ..." jest brak możliwości odniesienia się konkretnego lekarza do poszczególnych opinii, co jest szczególnie irytujące w przypadkach obraźliwych anonimowych komentarzy. Brak kontroli ze strony administratora zniechęca wielu lekarzy do aktualizowania swoich danych. Np.: spośród pięciu widocznych miejsc mojej działalności dwa są od wielu lat nieaktualne, a dane dwóch kolejnych są nieścisłe.
Ponieważ nie ukrywam się za anonimem, podaję kontakt mailowy: t.drazkiewicz@all.pl
Osoby obrażające chcę przestrzec, że wbrew pozorom anonimy nie do końca są anonimowe. Takie wpisy można dość łatwo zidentyfikować, co w przypadkach obraźliwych może prowadzić do odpowiedzialności karnej.

Opinia dodana przez: Dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

dr n. med. Wojciech Mikusek

USG, Angiolog

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

Wspaniały czlowiek i lekarz. Uśmiechniety, mily, rozmowny, otwarty na pacjenta, kompetentny. Jestem Jego pacjentka i mogę ze spokojem polecic wizytę oraz dalsze leczenie u Pana Dr.

Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Michał Olejczyk

Salus Aegroti s.c.
Żelazna 1 III p.
40-952 Katowice

Pan doktor nie mógł operować (amputować nogi ponieważ nie pracuje w żadnym ośrodku , który wykonuje takieoperacje

dr hab. n. med. Krzysztof Ziaja

Kredytowa 17
40-562 Katowice

Jest lekarzem do którego trafiłam po 8 miesiącach tułania się od lekarza do lekarza. Przeprowadził operację po której czułam się jak nowonarodzona , pełnosprawna osoba. 1.kompetencje-10 /2.podejście- 10/ 3. leczenie-10/ 4.poświęcony czas-10 /5.uprzejmość-10 / 6.godny polecenia- 10. Pozdrawiam- wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Maria