Filtruj terminy

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Chorób Tętnic i Żył Lublin
Kunickiego 204
20-436 Lublin

Konkretny, skuteczny lekarz. Życzliwy człowiek. Polecam. Doceniam też punktualność i poczucie humoru doktora.
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg naczyniowy
                                       dr Zbigniew Kupis

dr Zbigniew Kupis

Chirurg naczyniowy, Angiolog

Angiomedicus Centrum Flebologii Laseroterapii
Jana Pawła II 13 lok 10
20-086 Lublin

Jestem po zabiegu EVLA. Zabieg odbył sie po tygodniu od pierwszej wizyty, wiec bardzo szybko. Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśnia, stawia diagnoze i proponuje skuteczne leczenie. Jest kompetentny i pełen profesjonalizmu. Sam zabieg przebiegł praktycznie bezboleśnie. Podczas niego Pan Doktor uważnie tłumaczył co po kolei będzie robił. Bez wątpienia jest specjalistą o ogromnej wiedzy i przede wszystkim wykazuje się dużym zaangażowaniem w ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr hab. n. med. Andrzej Wolski

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Doktora Wolskiego polecił mojej mamie inny lekarz-to już świadczy o jego fachowości. Doktor wyleczył u mojej mamy żylaki, a konkretnie jednego, pierwszego u niej. Do tej pory żaden więcej się nie pojawił ale jeśli tak będzie mama na pewno znów uda się do Doktora Wolskiego

prof. dr hab. n. med. Jacek Wroński

Chirurg naczyniowy, Angiolog

klinika chirurgii naczyń i angiologii
20-089 Lublin

Nieuprzejmy lekarz. Nic nie potrafi wytłumaczyć, o wynikach badań nie mówi, na zadawane pytania nie odpowiada. Za to odsyła do swoich artykułów online i chętnie krytykuje styl życia pacjentów, czy ich diety. A do tego opowiada o tym, że sport jest szkodliwy dla zdrowia. Lepiej by było z tymi pieniędzmi iść do kasyna zamiast płacić za wizyty u takiego specjalisty.
Opinia dodana przez: ALEX