Filtruj terminy

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Chorób Tętnic i Żył
Kunickiego 204
20-436 Lublin

wizyta już od 200
Miła atmosfera podczas wizyty, szczegółowe odpowiedzi na zadane pytanie, profesjonalne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Wiesława K.
Lublin Angiolog dr Zbigniew Kupis

dr Zbigniew Kupis

Chirurg naczyniowy, Angiolog

Angiomedicus Centrum Flebologii Laseroterapii
Jana Pawła II 13 lok 10
20-086 Lublin

Jestem po zabiegu EVLA. Zabieg odbył sie po tygodniu od pierwszej wizyty, wiec bardzo szybko. Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśnia, stawia diagnoze i proponuje skuteczne leczenie. Jest kompetentny i pełen profesjonalizmu.
Sam zabieg przebiegł praktycznie bezboleśnie. Podczas niego Pan Doktor uważnie tłumaczył co po kolei będzie robił.
Bez wątpienia jest specjalistą o ogromnej wiedzy i przede wszystkim wykazuje się dużym zaangażowaniem ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr hab. n. med. Andrzej Wolski

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Doktora Wolskiego polecił mojej mamie inny lekarz-to już świadczy o jego fachowości. Doktor wyleczył u mojej mamy żylaki, a konkretnie jednego, pierwszego u niej. Do tej pory żaden więcej się nie pojawił ale jeśli tak będzie mama na pewno znów uda się do Doktora Wolskiego

prof. dr hab. n. med. Jacek Wroński

Chirurg naczyniowy, Angiolog

klinika chirurgii naczyń i angiologii

20-089 Lublin

Wspaniały człowiek ,wybitny specjalista ,solidny fachowiec ,kompetentny i przystępny gorąco polecam Robert Radom
Opinia dodana przez: Robert

Angiolodzy w Lublinie