Filtruj terminy

Chirurg naczyniowy, Angiolog

Angiomedicus Centrum Flebologii Laseroterapii
Jana Pawła II 13 lok 10
20-086 Lublin

Jestem po zabiegu EVLA. Zabieg odbył sie po tygodniu od pierwszej wizyty, wiec bardzo szybko. Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśnia, stawia diagnoze i proponuje skuteczne leczenie. Jest kompetentny i pełen profesjonalizmu.
Sam zabieg przebiegł praktycznie bezboleśnie. Podczas niego Pan Doktor uważnie tłumaczył co po kolei będzie robił.
Bez wątpienia jest specjalistą o ogromnej wiedzy i przede wszystkim wykazuje się dużym zaangażowaniem ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr hab. n. med. Andrzej Wolski

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Doktora Wolskiego polecił mojej mamie inny lekarz-to już świadczy o jego fachowości. Doktor wyleczył u mojej mamy żylaki, a konkretnie jednego, pierwszego u niej. Do tej pory żaden więcej się nie pojawił ale jeśli tak będzie mama na pewno znów uda się do Doktora Wolskiego

prof. dr hab. n. med. Jacek Wroński

Chirurg naczyniowy, Angiolog

klinika chirurgii naczyń i angiologii

20-089 Lublin

Wspaniały człowiek ,wybitny specjalista ,solidny fachowiec ,kompetentny i przystępny gorąco polecam Robert Radom
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Piotr Niedziela

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Na początku lekarz wydawał mi się rewelacyjny, prywatne wizyty robiły swoje. P. doktor dobrze dobrał mi lekarstwa i umówiliśmy zabieg w szpitalu na usuwanie tluszczaków na nogach. Niestety szybko czar prysł, przed zabiegiem ustaliłam z anestezjologiem że znieczulenie ogólne będzie najlepszym rozwiązaniem w moim przypadku, niestety przed samym zabiegiem zostałam poinformowana o znieczuleniu miejscowym gdzie czekało mnie ok 20 ukłuć. P. doktor sam zaznaczał na nogach miejsca cięć i dziwnym ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Angiolodzy w Lublinie