lekarz Anita Dahlke-Orska

Psychiatra

Dla tego lekarza, wany jest czlowiek, nie jedynie "pacjent=przypadek".Poswieca pancjentom pelna uwage i czyni wlasciwe kroki w terapii, slucha pacjenta bo wie ze lekarz nie wie czesc prawdy, druga czesc wie pancjent sam, nawet w trudnym okresie, pacjent czuje dokladnie co jest nie tak i jest to prawdziwa wspolpraca lekarza z pacjentem. Ta pani doktor potrafi w sposob niezwykle prosty i niepodlamujacy wyjasnic pacjentowi w czym rzecz itp.A gdy leki nie pomagaja lub maja efekty uboczne, dobiera lek lub dawke az do skutku. Po kazdym wyjsciu z gabinetu czuje sie ze ten lekarz dal ci nadzieje, poprawil humor, zmniejszyl leki o przyszlosc, przedstwail cala /a nie tylko od niechcenia/ czesc prawdy, jest sie zadowolonym z tego kontaktu, ufa sie temu lekarzowi bezgranicznie ..i przez dluzszy czas czuje sie lepiej i lepiej, postepy widac nawet wsrod pacjentow oczekujacych ..widzi sie ludzi "zdrowych" a nie otepialych itp...i rozmawiajac z nimi /czasami/ slyszy sie same dobre slowa o tej pani doktor, przede wszystkim; jest ona bardzo bystrym lekarzem i diagnozy ma trafne.Mam do niej pelne zaufanie i planuje byc moze w krotce znowu pojsc do niej na konsultacje/potrzebuje/..

Kolejka do Pani doktor w przychodni na Kolorowym na jakieś niecałe trzy godziny. Przeczekałem dzielnie. U Pani doktor wizyta trwała 15-20 minut i kosztowała 70 zł. To same fakty. Wnioski dla czytających. Ale od siebie dodam, że istnieją lepsi lekarze. Tacy, którzy poświęcą wam trochę więcej czasu, będą równie mili, nawet bardziej kompleksowi, do których nie trzeba czekać w kolejce trzech godzin, ale niecałą jedną. I dodatkowo - z NFZtu! Trzeba tylko cierpliwie szukać. EDIT: Ach, jeszcze jeden mankament. Od Pani doktor dostałem receptę na leki, ale musiałem zapłacić 100% ...

EDIT: Ach, jeszcze jeden mankament. Od Pani doktor dostałem receptę na leki, ale musiałem zapłacić 100% - trzy razy więcej niż normalnie. Nie wiem czy to normalna praktyka u prywatnych lekarzy.

Witam Pacjentów. U dr Orskiej rozpocząłem leczenie z polecenia innych pacjentów. Posiada wiedzę, zrozumienie, potrafi wytłumaczyć bo pacjent jest podejrzliwy a w gabinecie czuje się atmosferę ciepła i zrozumienia. Nie uważa pacjenta za osobę która ma tylko słuchać. jest otwarta na sugestie i ew. poprawia błędne. Inni poznani uważali się za Bogów. Nie chodzi o reklamę ale o poważne podejście do choroby jaką są zachwiania psychiczne na różnym podłożu. Pozdrawiam i dziękuję. Krzysztof -pacjent

Witam Pacjentów.
U dr Orskiej rozpocząłem leczenie z polecenia innych pacjentów.
Krzysztof -pacjent

Po 15 latach musze jeszcze raz potrzebowac pomocy od pani Orskiej, Ostatnio trafila w leki, polecam Kazdemu kto boi sie psychiatry ona potrafi podejsc do pacjenta.

Po 15 latach musze jeszcze raz potrzebowac pomocy od pani Orskiej,

Nazywam się Katarzyna Chassep i z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować tak profesjonalnego lekarza jak dr. Anita Orska ,której zawdzięczam zdrowe, szczęśliwe życie , pozostając w leczeniu i pod kontrolą. Katarzyna Chassep.

Katarzyna Chassep.

Pani Doktor od lat wspiera swoją wiedzą i optymizmem mnie oraz moją partnerkę. Jest najlepszym psychiatrą z jakim miałem kontakt. Diagnozy są trafne i lekarstwa też dobiera pod kątem zasobności portfela pacjenta. Lekarz jak to się mówi "starej szkoły" - liczy się dobro pacjenta. POLECAM

POLECAM

I tacy powinni być nie tylko lekarze ale i wszyscy ludzie na świecie Wspaniały człowiek z tej lekarki Tenkesz Kraków

Godny polecenia lekarz!! Wysłucha człowieka , podnosi na duchu w trudnych chwilach.

polecam lekarza każdemu kto znajdzie sie na zakręcie swojego życia i nie może odnaleść sięw dniu codziennym a także wśród tych którzy kiedyś byli jego przyjaciółmi

Lekarz godny polecenia, jedynym mankamentem wizyt prywatnych w gabinecie jest jest czas oczekiwania