Psychiatra Kraków

Psychiatra Kraków lekarz Paweł  Brudkiewicz

NZOZ Centrum Dobrej Terapii MINDART
Zygmunta Miłkowskiego 9/U3

Jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi - zgłosiłem się do niego z oporna depresją, czy dystymią, bo różnie mi rozpoznawano, już myślałem, że jestem skazany na ciągłego doła i problemy w życiu, doktor potwierdził depresję, ale równocześnie okazało się, że od dziecka mam problemy z koncentracją i po dokłądnym badaniu pan doktor rozpoznał u mnie ADHD. Początkowo byłem w szoku, bo myślałem, że to problem "niegrzecznych dzieci", a ja jestem dorosły. ...
Opinia dodana przez: Waldemar Pe
Psychiatra Kraków lekarz Elżbieta Słowińska

lekarz Elżbieta Słowińska

Psychoterapeuta, Psychiatra dziecięcy

wizyta już od 110

Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży
Kraków ul. Stachowicza 4/8 tel. 506 047 712
31-052 Salwator, Kraków

Lekarz godny polecenia. Szybka diagnoza dobrze dobrane leki. Bardzo szybko wyszlam z depresji. To wspaniala terapeuta z prawdziwego zdarzenia. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Irena Nowak

Psychoterapeuta, Psycholog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy. ...
Opinia dodana przez: mokztp

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego (PPL)
Krakowska 39/1 i 6

Z powodów problemów zdrowotnych zmaga(ła)m się z depresją. Gdy byłam w szpitalu, lekarz polecił mi dr Bartuś. Od pierwszej wizyty mija już prawie rok, a ja czuję się znacznie lepiej!! Na pierwszą wizytę wybrałam się nieśmiało do Unicardia & Unimedica przy Szpitalu Jana Pawła II i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Pani dr okazała się bardzo ciepła i empatyczna. Ku mojemu zdziwieniu gabinet Pani dr nie ...
Opinia dodana przez: Marlena

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego (PPL)
Krakowska 39/1 i 6

Miałem spore problemy ze sobą i myślałem, że nikt nie jest w stanie mi pomóc. Moja rodzina po wielu namowach w końcu skłoniła mnie do podjęcia leczenia. Tak wylądowałem u pana Siwka. Na początku nie byłem do końca przekonany do terapii, ale z czasem okazało się, że moje samopoczucie psychiczne się poprawiło. Dziękuję panu Marcinowi za cierpliwość, i motywację do zmian!
Opinia dodana przez: Ryszard55

NZOZ PRZYCHODNIA ZDROWIA RODZINY
aleja 29 Listopada 178A

Wspaniały lekarz , ciepły, wyrozumiały, z dużym poczuciem empatii. Pomógł mi wyjść na prostą .mam tak ustawione leki że mogę normalnie funkcjonować w pracy , domu.

ulica Bieżanowska 181

Lekarz godny zaufania. Zawsze pomagała innym od kiedy pamiętam. Pomocna dłoń w potrzebie, osoba otwarta i chyba bardzo wrażliwa na cierpienie ludzkie. Lekarz z powołania. Dziękuję i pozdrawiam
Opinia dodana przez: justyna

ulica Krupnicza 28/7

Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem i przede wszystkim ma dużo empatii i zrozumienia dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Elżbieta

ulica Krowoderskich Zuchów 12/60

Cudowna Pani doktor! Ciepła kobieta, słuchająca uważnie pacjenta. Przyszłam do Pano doktor w kiepskim stanie z którego bardzo szybko mnie wyprowadziła. Lekarz godny zaufania, polrcam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

NZOZ Ośrodek Leczniczo - Rehabilitacyjny dla Osób Uzależnionych

Kraków

w 100% bardzo dobry lekarz,godny polecenia,fantastyczne podejscie do pacjentow,atmosfera na spotkaniach taka ze chce sie tam wracac codziennie,bardzo dobry fachowiec,,NAPRAWDE POLECAM
Opinia dodana przez: ADI

Psychiatrzy w Krakowie