Psychiatra Kraków

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
31-031 Kazimierz, Kraków

Pan Doktor w niesamowicie spokojny sposób pozwolił uporać mi się z problemami z którymi przyszedłem. A także z tymi o których nie miałem pojęcia. Przywrócił we mnie chęć do życia. Szczerze mogę polecić.
Opinia dodana przez: M
Psychiatra Kraków lekarz Paweł  Brudkiewicz

NZOZ Centrum Dobrej Terapii MINDART
Zygmunta Miłkowskiego 9/U3

Jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi - zgłosiłem się do niego z oporna depresją, czy dystymią, bo różnie mi rozpoznawano, już myślałem, że jestem skazany na ciągłego doła i problemy w życiu, doktor potwierdził depresję, ale równocześnie okazało się, że od dziecka mam problemy z koncentracją i po dokłądnym badaniu pan doktor rozpoznał u mnie ADHD. Początkowo byłem w szoku, bo myślałem, że to problem "niegrzecznych dzieci", a ja jestem dorosły. ...
Opinia dodana przez: Waldemar Pe
Psychiatra Kraków lekarz Elżbieta Słowińska

lekarz Elżbieta Słowińska

Psychoterapeuta, Psychiatra dziecięcy

wizyta już od 110

Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży
Kraków ul. Stachowicza 4/8 tel. 506 047 712
31-052 Salwator, Kraków

Lekarz godny polecenia. Szybka diagnoza dobrze dobrane leki. Bardzo szybko wyszlam z depresji. To wspaniala terapeuta z prawdziwego zdarzenia. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka
Psychiatra Kraków lekarz Krzysztof Gil

lekarz Krzysztof Gil

Psychiatra

wizyta już od 120

Indywidualna Praktyka Lekarska Krzysztof Gil
Dębowa 12

Pan Doktor, jako pierwszy, tak naprawdę mnie wysłuchał. Usłyszał też to, dlaczego ciągle przerywam przyjmowanie leków, wytłumaczył co i jak działa, na czym tak naprawdę polega moja choroba i dlaczego te leki muszą być na stałe. Dzięki temu od dwóch lat nie miałam żadnego zjazdu, normalnie żyję i pracuję, ogarniam rzeczywistość. Cieszę się , że do neigo trafiłam, bo inaczej pewnie trafiłabym gdzie indziej :(
Doktor Gil nie popędza, jest ...
Opinia dodana przez: Halszka

lek. med. Irena Nowak

Psychoterapeuta, Psycholog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy. ...
Opinia dodana przez: mokztp

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego (PPL)
Krakowska 39/1 i 6

Z powodów problemów zdrowotnych zmaga(ła)m się z depresją. Gdy byłam w szpitalu, lekarz polecił mi dr Bartuś. Od pierwszej wizyty mija już prawie rok, a ja czuję się znacznie lepiej!! Na pierwszą wizytę wybrałam się nieśmiało do Unicardia & Unimedica przy Szpitalu Jana Pawła II i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Pani dr okazała się bardzo ciepła i empatyczna. Ku mojemu zdziwieniu gabinet Pani dr nie ...
Opinia dodana przez: Marlena

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego (PPL)
Krakowska 39/1 i 6

Miałem spore problemy ze sobą i myślałem, że nikt nie jest w stanie mi pomóc. Moja rodzina po wielu namowach w końcu skłoniła mnie do podjęcia leczenia. Tak wylądowałem u pana Siwka. Na początku nie byłem do końca przekonany do terapii, ale z czasem okazało się, że moje samopoczucie psychiczne się poprawiło. Dziękuję panu Marcinowi za cierpliwość, i motywację do zmian!
Opinia dodana przez: Ryszard55

NZOZ PRZYCHODNIA ZDROWIA RODZINY
aleja 29 Listopada 178A

Wspaniały lekarz , ciepły, wyrozumiały, z dużym poczuciem empatii. Pomógł mi wyjść na prostą .mam tak ustawione leki że mogę normalnie funkcjonować w pracy , domu.

ulica Bieżanowska 181

Lekarz godny zaufania. Zawsze pomagała innym od kiedy pamiętam. Pomocna dłoń w potrzebie, osoba otwarta i chyba bardzo wrażliwa na cierpienie ludzkie. Lekarz z powołania. Dziękuję i pozdrawiam
Opinia dodana przez: justyna

ulica Krupnicza 28/7

Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem i przede wszystkim ma dużo empatii i zrozumienia dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Psychiatrzy w Krakowie