lek. med. Jan Kaźmierczak

Psychiatra

3,5

Bylam pod opieka psychiatry przez poltorej roku. Dostalam leki od depresji bo lekarz twierdzil ze mam depresje: Chlorprothixen 15mg, Alpragen 0.25mg i 0.5mg, Paroxinor 20mg, Hydroxizina 25mg, Tritticor 150mg. Niestety leki zaszkodzily: bole i zawroty glowy, bole brzucha, dreszcze i temperatura, suchosc blon sluzowych jamy ustnej, brak apetytu, zaparcia, biegunki, nadmierne pocenie sie, nadmierna sennosc po 12 czasem 24 godziny i objawy spiaczki, skoki cukru, niskie cisnienie krwi, zaburzenia rownowagi podczas wstawania chodzenia, stany dezoriantacji, luki w pamieci, zaniki pamieci. Nie zrobil mi zadnych badan, nie skierowal do psychologa klinicznego. ...

Rezonans glowy robilam i nie wykazal zadnych nieprawidlowosci, wiec nie ma depresji.
Teraz aktualnie przyjmuje lek od 5 dni ValerCalm ziolowy, Alveo firmy Akuna i duzo lepiej sie czuje. Podjelam prace w Kancelarii Prawniczej piszac dokumenty, pisma, pomagajac ludziom w dochodzeniu swoich praw. Jestem chwalona w pracy przez Adwokata zalozyciela Kancelarii ktory mnie zatrudnil.
Teraz czeka mnie wizyta u psychologa klinicznego aby potwierdzic badz wykluczyc depresje. Jestem pod opieka innego psychiatry ktory stawia na leki ziolowe wyciszajace, ale nie usypiajace, nie otumaniajace, nie uzalezniajace.

Po pierwszym spotkaniu, miłe zaskoczenie. Lekarz dopytywał się o przebieg mojej choroby oraz sposobu leczenia. Zaproponował nowe leki, które nie będą miały negatywny wpływ na mój poziom cukru we krwi. Bardzo mile zaskoczyło mnie również podejście lekarza do cen psychotropów. Nie wybiera tych z najwyższej półki jeśli nie ma takiej potrzeby, a są dostępne tańsze odpowiedniki. Pozdrawiam Gosia