lekarz Paweł Gałek

Psychiatra

Ponieważ tu znalazłam kontakt do lekarza to napiszę wprost. Bardzo dobrze i spokojnie zostałam wysłuchana po czym otrzymałam leki i skierowanie do świetnej terapeutki. Życie zaczyna się zmieniać na lepsze. Znajomi mówią by nie brać tych psychotropów ale jest mi o nich lepiej.

Very good service with complex understanding of adolescent problems and thorough explanation to us parents. Life has changed in our family since we started to see doctor Galek regulary. Wish he had more time for patient and were not as busy as he is. Decent English.

Rewelacyjny lekarz bardzo mily sama rozmowa z Doktorem Pawlem duzo pomaga ma doskonale podejscie do pacjenta zawsze wyslucha i ma czas bardzo jestem wdzieczna Panu Pawłowi ze doskonale dobral mi leki po ktorych wracam do normalnego zycia i zdrowia .Bardzo goraco polecam Pana Doktora Gałka jest swietnym lekarzem !!!!!

Piszę bo właśnie mija rok od czasu jak doktor Gałek pomógł mi podjąć decyzje o trzeźwieniu. To takie podziękowanie za okazaną pomoc i cierpliwość mimo moich początkowych "wpadek". Wcześniej oszukiwałem i psychiatrę i samego siebie. Ten rok pozwala mi wierzyć w lepszą przyszłość a wiele ,razy myślałem że nie ma jej dla mnie wcale. Trafiłem do doktora po próbie samobójczej po wyjściu ze szpitala gdzie potraktowano mnie jak kolejnego rozczulającego się nad sobą alkoholika. Potraktowanie mnie jak osobę chorą, wymagającą pomocy dało mi wiarę i mam ja do dziś. Leki i terapia ratują mnie w trudnych chwilach przed nawrotem picia a bliscy z którymi doktor też rozmawiał nauczyli się wspierać mnie w trzeźwieniu.
Życzę ludziom z podobnym problemem by udało się im tak jak mi przez ostatni rok.

Lekarz na szóstkę! Mam lęki związane z utratą kogoś bliskiego, i ogólnie cały czas się bałam. Gdy przyszłam do Pana Doktora po samej rozmowie poczułam się lepiej. Doskonale potrafi dobrać lekarstwa. Jego rola nie polega na samym wypisaniu recepty, lecz chce się dowiedzieć jak wygląda życie pacjenta. Podaje numer telefonu, więc jakby się coś działo zawsze mówi, że mam go informować na bieżąco. Gdyby nie pan Paweł moje życie byłoby straszne, pełne obaw. A teraz wstaje i się uśmiecham. Bardzo polecam dr. Gałka nigdy się nie spotkałam z tak fantastycznym człowiekiem jak on!

Moja córka chorująca na anoreksję czuje się i zachowuje znacznie lepiej odkąd leczeniem zajął się doktor Gałek. Nie jest lekko ale mamy wsparcie a Kamila nie wzbrania się przed wizytami jak wcześniej, chętniej rozmawia i zaczęła regularną terapię u psychologa do którego skierował nas doktor. Jestem przede wszystkim zaskoczony i zadowolony, że podejście tego lekarza do córki i do nas jest ciepłe i ludzkie, bez osądzania. Wiele razy pojawiały się w rozmowach z innymi lekarzami wprost i pośrednio sugestie, że to nasza wina że córka choruje. Ten lekarz włącza nas i trochę nawet uczy jak pomagać Kamili. Zmniejszyło się poczucie bezradności i złości, jest nadzieja.
Dziękuję za pomoc.

Fachowiec z prawdziwego zdarzenia! Gdybym do niego nie trafiła to nie wiem jak wyglądałoby teraz moje życie. Terapia u dr Gałka była dla mnie znośnia m.in. przez to, że leki były tylko wsparciem a nie głównym czynnikiem. Bardzo sobie to cenię, bo w porównaniu z innymi psychiatrami z którymi miałam do czynienia, pan Paweł wypada świetnie właśnie przez to, że słucha pacjenta, a jego rola nie ogranicza się tylko do wypisania recepty.

Bardzo polecam kobietom z zaburzeniami jedzenia. U mnie po 3 latach leczenia nastąpił przełom i sądzę, że ten lekarz był najważniejszą osobą, która mi w tym pomogła. Nie pozwolił mi się poddać nawet gdy nikt już we mnie nie wierzył a ja sama chciałam umrzeć. Mam dość daleko ale do dziś pomimo stabilnego w miarę samopoczucia jeżdżę na wizyty.

Najbardziej doceniam, że zostałam potraktowana z pełnym zrozumieniem dla moich wstydliwych i dziwacznych objawów i nawyków, które są mieszanką zaburzeń odżywiania i nerwicy natręctw. Ten lekarz zwrócił na to że mam podwójny problem w czasie dyżuru w szpitalu i wyjaśnił mi istotę problemu. Po wyjściu zaczęłam leczyć się u niego w prywatnej przychodni i to był strzał w dziesiątkę. Mam stabilną wagę, partnera i bez porównania więcej spokoju od męczących rytuałów. W czasie dobierania leków miałam z lekarzem kontakt, co pozwalało reagować na zmiany samopoczucia. Dziś wizyty mam co 3-4 miesiące. Jestem bardzo wdzięczna.

Po prostu znakomity! Miałem do czynienia z wieloma psychiatrami począwszy od 2007 roku, ale on jest objawieniem!