dr n. med. Anita Geppert

Neurolog

2,5
2,1

Problem - neuralgia nerwu trójdzielnego. Dopóki leki pierwszego rzutu działały, wszystko było dobrze. Gdy dostałam ataku bólu tak ostrego, że łzy leciały mi mimowolnie podczas wizyty, Pani Doktor zapytała mnie, czy zawsze jestem taka płaczliwa i czy przypadkiem nie popadłam w depresję. Informacje o innych drogach terapii niż przyjmowanie mnóstwa leków musiałam wyciągać wręcz siłą. Fakt, że leki prawdopodobnie źle wpływają na stan mojego żołądka został zbagatelizowany, "nie w gestii" Pani Doktor. Na odchodne usłyszałam, że wezmę leki, położę się i będzie dobrze. Kuliłam się z bólu jeszcze dobrą godzinę ...

Problem - neuralgia nerwu trójdzielnego.
Na odchodne usłyszałam, że wezmę leki, położę się i będzie dobrze. Kuliłam się z bólu jeszcze dobrą godzinę przed budynkiem po wyjściu z gabinetu. Przewlekły ból trwa.

Podsumowując, jeśli ktoś przychodzi z bardziej powszechną chorobą, być może Pani Doktor skutecznie zadziała. Schorzenia rzadsze lepiej leczyć gdzie indziej.

Tragedia, mam wrażenie, że pacjent jej przeszkadza. Brak jakiejkolwiek interakcji. Odniosłem wrażenie, że przed zbadaniem pani doktor postawiła już diagnozę. Jakakolwiek próba nawiązania kontaktu i uzyskania wyjaśnienia nie powiodła się. W moim odczuciu strata czasu i pieniędzy. Po wizycie wiem tyle co i przed. Odradzam.

Tragedia. Wiem mniej niż wiedziałam. Zero empatii i podejścia do drugiego człowieka. Diagnoza-proszę się nie schylać. Spychologia.

Niestety, p. doktor leczy starymi metodami i nie aktualizuje swojej wiedzy. Migrena traktowana bardzo powierzchownie, brak jakiegokolwiek zainteresowania. Brak poinformowania pacjenta o skutkach ubocznych zapisanych leków. Bardzo krótkie wizyty. Nie polecam szczególnie dla osób z migrenami - lekarz szczególnie niekompetentny w tym temacie.

Pani doktor, może i nie jest najbardziej wylewną osobą i nie wita z uśmiechem na twarzy każdego pacjenta, ale to jakim jest człowiekiem nie wpływa na fakt, iż jest świetną specjalistką. Przez ponad rok odbijałem się od kolejnych lekarzy, którzy stawiali coraz to różniejsze diagnozy, natomiast Pani doktor zdiagnozowała mnie po 2 wizycie. W razie wątpliwości konsultuje się z innymi specjalistami, co niestety jest coraz to większą rzadkością, a przed przystąpieniem do pracy z pacjentem dokładnie zapoznaje się z historią choroby i przykłada się do kompleksowych badań.

Moja opinia jest negatywna bardzo źle się czuje pogarsza się mój stan zdrowia także neurologicznie , Pani doktor zapisuje mi aspirynę i mam żyć dalej ...

Po wizycie, wiem mniej niż przed wizytą :) może nie nadajemy na tych samych falach z Panią doktor :)

W przypadku nie trafionego leczenia czy tez uczulenia na lek brak możliwości szybkiego kontaktu z lekarzem. Wizyta typu odfajkuj i zapomnij. Ale to jest charakterystyczne dla lekarzy w przychodniach.

Dramat! może i konkretna, ale maksymalnie niemiła i niekulturalna! nie polecam!

Dramat! może i konkretna, ale maksymalnie niemiła i niekulturalna! nie polecam!

Na pewno nie udałabym się do Pani doktor ponownie.

Na pewno nie udałabym się do Pani doktor ponownie.