lek. dent. Anita Hejmo-Dziuba

A ja STANOWCZO POLECAM !!!!! Nie wiem czym sie Emilia naraziła. Jak znam Panią doktor to miała poważny powód żeby odwołać wizyte. albo oczekiwania Pacjenta były nierealne. Pani doktor zawsze miła i uśmiechnięta. Przez parę lat wizyt nigdy nie byłem niezadowolony.

Jak najbardziej, z czystym sumieniem mogę polecić wizyty u pani lekarz, a dodam że było ich już pare. Miła i kompleksowa obsługa, wszystko wytłumaczone przed kazdym zabiegiem. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Miałam parę wizyt i bardzo polecam. Pani stomatolog jest konkretna, dokładna i bardzo uprzejma. Pełen profesjonalizm.

Lekarka traktuje pacjenta jak śmiecia. Nie pozwala dojść do słowa. Pomimo, że termin wizyty jest umówiony ona odmawia jej odbycia. Stanowczo nie polecam.