lek. dent. Anita Hejmo-Dziuba

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor. Bardzo profesjonalna, sumienna oraz miła. Indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Od kiedy pamiętam Pani doktor jest moim lekarzem i zawsze było wszystko przeprowadzone na najwyższym poziomie z najwyższą starannością i dbałością nigdy mnie nic nie bolało z czystym Sumieniem polecam. Opinie że kogoś Pani doktor nie przyjęła i odmówiła bólowemu pacjentowi jest czyta fantazja i kłamstwem kilkakrotnie się spotkałam że Pani doktor zostawała po godzinach pracy aby zająć się pacjentem albo przychodziła wcześniej bo nie miała juz gdzie wpisać pacjenta.

Lekarz pomimo bolącego zęba odmawia wizyty a nie ma pacjentów i dwie godziny do końca zmiany twierdzi że już nie ma czasu dzisiaj nieuprzejma przedmiotowo traktuje pacjentów

Chodzę do Pani doktor od kilku lat po zmianie wcześniejszego lekarza.Jestem szczęśliwy że trafiłem do Pani Anity.Nie mam wad do napisania bo ich nie zauważyłem i nie odczułem.Najważniejsze cechy to dokladnosc,tyle czasu ile potrzeba na leczenie tyle poświęca chodźby wizyta się przedłużała Tłumaczenie problemu i szukanie alternatywy,innych rozwiązań.Kiedy chciałem przyjść z problemem,nigdy nie usłyszałem odmowy.

Miałam parę wizyt i bardzo polecam. Pani stomatolog jest konkretna, dokładna i bardzo uprzejma. Pełen profesjonalizm.

Jak najbardziej, z czystym sumieniem mogę polecić wizyty u pani lekarz, a dodam że było ich już pare. Miła i kompleksowa obsługa, wszystko wytłumaczone przed kazdym zabiegiem. Pozdrawiam i do zobaczenia.

A ja STANOWCZO POLECAM !!!!! Nie wiem czym sie Emilia naraziła. Jak znam Panią doktor to miała poważny powód żeby odwołać wizyte. albo oczekiwania Pacjenta były nierealne. Pani doktor zawsze miła i uśmiechnięta. Przez parę lat wizyt nigdy nie byłem niezadowolony.

Lekarka traktuje pacjenta jak śmiecia. Nie pozwala dojść do słowa. Pomimo, że termin wizyty jest umówiony ona odmawia jej odbycia. Stanowczo nie polecam.