dr n. med. Anita Radłowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Gorąco polecam po 17 latach męki mam piękne i zdrowe dłonie..nic nie pęka,nie łuszczy się nie swędzi nie boli.Dziękuję Pani za wszystko

Super pani doktor. Idealne podejście do pacjenta. Fachowa pomoc i zawsze trafna diagnoza i kompleksowa obsługa.

Po wielu miesiącach chodzenia po lekarzach,dwóch pobytach w szpiatlu,dopiero Pani Doktor w czasie dwóch wizyt trafnie zdiagnozowała moją chorobę,jest doskonałym fachowcem,wszystko dokladnie wyjaśnia,jest cierpliwa i przemiła .Polecam wszystkim,oby wiecej było tak wspaniałych lekarzy.

Pani Doktor wyleczyła mojego 7 letniego syna z dosłownie "epidemii" brodawek na dłoniach. Po trzech wizytach, przepisanych lekach i 2 zabiegach wymrażania problem zniknął, mam nadzieję bezpowrotnie. Również problem trądziku u 13 letniej córki jest praktycznie rozwiązany (nadal jest pod kontrolą). Pani Doktor bardzo kontaktowa i rzeczowa.

Bardzo kompetentna i miła. W dodatku szczera kilka razy było tak, że odłożyła mi jakiś zabieg, bo brałam inne leki i mógłby nie zadziałać, a mogła śmiało go zrobić i wziąć za niego pieniądze, cenię taką uczciwość. Bardzo mi pomogła.

Do pani Doktor trafiłam z polecenia, z wrastającym paznokciem u nogi. Pani Doktor wykonała zabieg laserowy na mój chory od dwóch lat palec i ku mojemu zdziwieniu po 3 tygodniach zapomniałam co to jest ból palca, a zaznaczę, że przez dwa lata błąkałam sie po lekarzach od dermatologa po chirurga, bez żdnego efektu. Chirurg nawet ściągną mi paznokieć, ale było jeszcze gorzej. Polecam wszystkim pania Radłowską, gdyz poświęciła mi duzo czasu, nie mówiąc,że wyleczyła tak beznadziejny przypadek jak Ja!Szkoda tylko, że inni lekarze nie poinformowali mnie, że są nowoczesne zabiegi ...

Polecam wszystkim pania Radłowską, gdyz poświęciła mi duzo czasu, nie mówiąc,że wyleczyła tak beznadziejny przypadek jak Ja!Szkoda tylko, że inni lekarze nie poinformowali mnie, że są nowoczesne zabiegi i musiałam tak długo się męczyc!

Pani doktor godna polecenia.Rozpoznała chorobę i zakarzenie z twarzy znikneło po dwóch wizytach.Polecam.

Dr Radłowska jest kompetentną osobą. Wiele lat chodziłam do dermatologa publicznego,wydając pieniądze na olejki, maści i inne pierdoły. Dr Radłowska od razu wiedziała co mi dolega. Teraz z każdym skórnym problemem kieruję się właśnie do niej. Uważam, że nie ma lepszego lekarza niż ona i nie jest szkoda wydać pieniedzy na wizyte

Teraz z każdym skórnym problemem kieruję się właśnie do niej.

Wiele lat leczyłem się u dermatologów z powodu trądziku, bez wiekszych efektów. U Pani Radłowskiej leczę się od 6 m-cy i mam znakomite efekty. Szczerze polecam, naprawdę warto. Pani doktor przywróciła mi wiarę w lekarzy.

Pani Doktor pomogła mi pozbyć się wstrętnego trądziku, przez który nie mogłam uwierzyć w siebie. Wiele lat leczenia w poradniach bez efektu, a u Pani Doktor po każdej wizycie czy zabiegu ogromna poprawa. Polecam