Anita Synowska

Psychiatra

Mija miesiąc od spotkania z Panią Doktor. Mam bardzo odpowiedzialną pracę i cierpiałem na bezsenność, byłem już zmęczonym strzępem człowieka. Decyzja o wizycie była jedną z lepszych w moim życiu, zacząłem spać jestem wypoczęty i zrelaksowany. Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam, F.D.

Nie polecam i żałuję tych kilkuset złotych, które tam zostawiłem. Plus to co opiszę dalej. Pani doktor pomimo tego, że poświęca dużo czasu pacjentowi chyba nie stara się z tego za dużo zrozumieć. Po kilku wizytach nie udało się jej zdiagnozować mojej dwubiegunówki. Mało tego, wysłała mnie lekką rączką do szpitala z błędną diagnozą, gdzie jej błędnej diagnozy nie leczyli bo nie mieli takiego oddziału. Dodam jeszcze jakie wspaniałe warunki tam były ok 40 chłopa, tacy którzy dostali psychiatryk zamiast więzienia i alkoholicy to te żywsze przypadki. Całkowicie odurzeni prochami pacjenci, którzy tylko spali i jedli, a czasem nawet nie jedli. Jedna toaleta, jeden pisuar i jeden prysznic, taki z zasłonką obok wejścia do toalety (czytaj palarni) ;-) Byłem pełen nadziei ... drugiego dnia podjąłem decyzję że wychodzę. Dnia trzeciego dwóch pacjentów się pobiło. A pan doktor, który mi wmawiał jak wielki popełniam błąd wypisując się nie potrafił opanować sytuacji. Jeszcze przed wyjściem zapodali mi taką dawkę prochów że nie wiedziałem gdzie jestem. Liczyli że uda się im mnie do końca odurzyć i nie wypiszę się. Jeden plus - dziękuję pani Synowskiej że tam musiałem przeżyć taką traumę. Teraz mój nowy lekarz cieszy się bo z depresji wszedłem w manię, tylko taką podpartą tym wszystkim co tam zobaczyłem i przeżyłem. Jestem ciągle pełen nadziei ...

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Jest kompetentna, rzeczowa i wszystko tłumaczy ze spokojem, bez pośpiechu. Widać, że zna sie na rzeczy, a nie chce tylko zarobić. Wyciągnęła mnie z nerwicy, która uniemożliwiała mi normalne funkcjonowanie, nawet wyjście z domu było dla mnie problemem. Polecam. Jesli macie problem nie wstydźcie się. Nigdy mi nie dała odczuć, że mam jakieś urojenia. Fajny lekarz, do którego z chęcią idzie się na kolejną wizytę. Polecam.

Jeden z nielicznych lekarzy na Śląsku specjalizujący się w bezsenności. Spokojne podejście po pacjenta i próba leczenia nie tylko farmakologicznego. Polecam

Byłam jeden raz u pani Synowskiej.Ponad dwa lata lezew łóżku z ohydnym samopoczuciem lecząc się psychiatrycznie na urojoną przez lekarzy nerwice,depresje i scizofrenie.Pani doktror nie wymysliła nic nowego!Parząc w dokumenty rozważała te trzy możliwe przyczyny mojego stanu,nie słuchającco do niej mówie.Chciała zebym po raz kolejny połozyła sie na psychiatrię,gdzie miano wskazać co mi dolega-oczywiscie na tele psychicznym!Obecnie jestemw coraz gorszym stanie,podejzewa się niedoczynność nadnerczy!!Dziękuje wam PSYCHIATROM ZA DWA LATA CIERPIENIA,ZA ZROBIENIE ZE MNIE KALEKI,ZA DIAGNOZE SCHIZOFRENIA,ZA TO,ŻE JESTEŚCIE BEZ SKRUPÓŁW I ZNĘCALIŚCIE SIĘ NADEMNĄ W PSYCHIATRYKACH!

Słowo "psychiatra" troche mnie przerazalo, dlatego zbyt dlugo zbywałam wizyte. Natomiast teraz po kilku spotkaniach moge śmiało powiedzeć, że nie żałuje ani troche. Nie ma czego sie bać. Całe szczęscie i ciesze się, że trafiłam do tak miłego, dobrego i wyrozumiałego lekarza jaki jest Pani Anita Synowska. Polecam!

pacjentką tej pani stałam się 6 lat temu, wyprowadziła mnie z ciężkiej nerwicy lękowej i depresji za co jestem jej wdzięczna, nie był to pierwszy lekarz, którego odwiedziłam z tym problemem, ale pierwszy, który faktycznie chciał i pomógł mi, ze co jestem jej wdzięczna :) wróciłam do niej z problemem i znowu mnie wyprowadziłam, tym razem nie potrzebowałam leków, ale wystarczyło jej jedno trafne zdanie bym wiedziała co zrobić by sobie pomóc, starałam się chodzić do psychologa, ale po kilku wizytach stwierdziłam, że oni tylko marnują mój czas i pieniądze, a pani Synowska potrafiła mi pomóc w dużo krótszym czasie za dużo mniej pieniędzy :) oczywiście jest to moje subiektywne zdanie, do kogoś innego może nie dotrzeć, mi pomogła i jestem jej bardzo wdzięczna :) polecam :)

Czesto czytalam opinie ludzi leczacych sie u lekarzy- psychiatrow ze wizyta polega na tym ze przychodza, lekarz wipisuje recepte i robi wszystko by pacjenta zbyc. Tym bardziej milo zaskoczyla mnie wuzyta u pani Doktor, ktora cierpliwie wysluchala tego co mam do powiedzenia, a objawow i watpliwosci mialam dosc sporo i mialam wrazenie ze jest autentycznie zainteresowana mna jako swoim pacjentem i chce zrobic wszystko by mi pomoc. I co najwazniejsz- kazda wizyta wlewa w moje zycie nadzieje ze wszytsko wroci do normy. Ciesze sie ze trafilam wlasnie na ta Pania Doktor.

wpakowała mnie w leki i nie umie odstawić

wpakowała mnie w leki i nie umie odstawić