dr hab. n. med. Anita Tokarczyk-Knapik

Reumatolog

2,9
2,9

Zamówiłem wizytę z tygodniowym wyprzedzeniem, ponieważ kończyły mi się leki. 15 minut przed wizytą dostałem telefon, że p. Doktor będzie dopiero za tydzień. Co do leczenia to mam wątpliwości, ponieważ dostałem lek, którego działanie, jak wynika z opisu, w moim schorzeniu nie zostało do końca wyjaśnione, a jest przeznaczony do leczenia innego rodzaju schorzeń. Czy czasem p. Doktor nie eksperymentuje? Pojawiły się natomiast główne objawy uboczne leku (wykwity skórne, zaburzenia układu pokarmowego). Czy mogę czekać z tym tydzień? Nie wiem, a zapytać nie mogę, bo nie mam żadnych namiarów. Inny ...

Nie wiem, a zapytać nie mogę, bo nie mam żadnych namiarów. Inny lekarz prowadzący dał mi od razu nr komórki, abym mógł się poradzić w razie niespodzianek w poważnym schorzeniu. Chyba zmienię lekarza, chociaż skuteczności leczenia jeszcze nie mogę oceniać, bo czas za krótki.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza !! Nie potrafi rozmawiać z pacjentem, nie udziela informacji na temat choroby i leczenia, nie robi żadnego wywiadu z pacjentem, zlecając leki, które w przypadku chorób współistniejacych mogą zaszkodzić, lub wywołać interakcje z innymi zażywanymi lekami. Nie słucha co mówi pacjent. Jest opryskliwa, wręcz chamska. Rozczarowałam się już na pierwszej wizycie u padni doktor, ale postanowiłam nie zwracać uwagi na jej zachowanie, poszłam kolejny raz i żałuję. Stracone 160zł ! Zdecydowanie odradzam!

Bardzo polecam tego lekarza. Pacjentów na poczekalni mnóstwo ale warto, ponieważ pani doktor ma doświadczenie kliniczne z bardzo skomplikowanymi przypadkami i wie co robi i mówi. Dokładnie tłumaczy i rozpisuje zapisane leki, jest przemiła i dokładna.