1,1

Nie polecam tej pani doktor ponieważ moja żona była tam dziś z dzieckiem pani doktor była opryskliwa nie miła wysmiala się z dziecka że ma duże uszy i tak dalej zapytała żony po jakim wykształceniu jest a że nie ma wyższego to dała do zrozumienia że dziecko jest głupie po rodzicach czepiał się wychowania dziecka i tak dalej naprawdę nie polecam tej pani bo pomyliła chyba zawud zamiast pomagać to umi krytykować i być beszczelna na marginesie jak powiedziałam mojemu mężu o tym zdarzeniu to myślał że tam pojedzie i ja udusi naprawdę nie ie polecam szkoda czasu nerwuw i pieniędzy bo i tak nie pomoże ta kobieta jest straszna

Totalnie nie polecam bylam ostatnio na dyżurze z 1.5 rocznym synkiem, zostaliśmy tak potraktowani że po prostu miałam wyjść i trzasnąć drzwiami w rezultacie badania ,,p doktor,, przepisała twarde tabletki na gardło do ssania które miałam rozkruszyć i podaac dziecku, rutinoskorbin i do tego witaminę C. W aptece farmaceutka nie dowierzała w ogóle w to co zalecała p doktor. A jedyne teksty p doktor to caly czas brak slow, kiedy chciałam się dopytać to mmowila do mnie ,, no proszze już więcej nic nie mowic!!!,, Porazka pierwszy i ostatni raz !!!!!!

Kompletnie nie polecam tej rzekomej Pani doktor nie wiem kto jej dal uprawnienia. Bylam u niej z moja 9 mies coreczka chcialam prosic ja o porade w sprawie lekko spłaszczonej potylicy a ta zadawala dziwne pytania w ogóle nie na temat jeszcze nie sluchała mnie tylko sama wyciagała durne wnioski, bardzo nie miła wręcz wredna wywyrzsza sie. Nic nie dowiedziałam się w sprawie potylicy a jeszcze nastraszyła mnie w 100 innych wymyślonych z jej strony rzeczach. Po prostu DNO

Nie polecam tej pani doktor Traktuje ludzi z góry jest nie uprzejma mój syn całą wizyte przepłakał nie ma podejścia do dziecka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Witam, w skrócie napisze że nie polecam leczenia u Pani doktor. Jest bardzo nie uprzejmą osobą, traktuje ludzi z "góry". Bardzo żałuje że nie przeczytałam wcześniej opinii o tej Pani doktor , bo potwierdziło się każde zdanie napisane na jej temat. Wizyta niczego nie wniosła okazała się stratą czasu, nerwów i pieniędzy. Sama nigdy nie skorzystam już z jej usług .

Pani doktor napewno nie pomorze ,wręcz przeciwnie można usłyszeć werdykt który powala z nóg rodzica a jak się okazuje w późniejszym czasie był on bezpodstawny .Odradzam wizyte u p. doktor jeżeli ktoś chce mieć dobrze prowadzone dziecko z epilepsją.

Zdecydowanie odradzam wizyt u Pani doktor. Szkoda czasu i nerwów. Pani niemiła, niekompetentna. Diagnozę wydaje przed zbadaniem pacjenta. Z moją córką pracował psycholog i pedagog poświęcili kilka godzin, a lekarka w klilka minut podważyła ich opinię. Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona. Na portalu znany lekarz jest więcej opnii o tej Pani. Zapraszam

Szkoda, że NFZ nie ma lepszych lekarzy. Jak się chce wyleczyć trzeba iść prywatnie, bo Pani Anzel to przeciwieństwo lekarza i jedyny neurolog dziecięcy w N.S. Brak zrozumienia pacjenta, niemiła, błędnie diagnozuje. Wizyta u niej to TOTALNA PORAŻKA. Zdecydowanie nie polecam.

szczerze nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!