lekarz Anna Babik-Kaniak

Alergolog

Nie polecam - Pani Doktor nie słucha pacjenta, nie pozwoliła mi zadawać pytań, przerywała wypowiedzi i nie pozwalała ich dokończyć, jej zachowanie i wypowiedzi były dla mnie bardzo przykre. Powinna wykazać się większą empatią i zrozumienia dla mnie, jako pacjenta. Być może miała zły dzień...

Super kompleksowa obsługa. Dawno lekarz tak dobrze mnie nie potraktował.. brawo . Pełna profesjonalna informacja.

Bardzo dobra lekarka. Przeprowadziła ze mną rzetelny wywiad i wytłumaczyła bardzo dokładnie dlaczego właśnie takie a nie inne leki mam przyjmować. Poza tym sympatyczna. Polecam.

Nie polecam głównie ze względu za obsceniczne zachowanie, może z poprzednim pacjentem trafiliśmy na złe dni lekarki?!

Nie polecam, jestem zawiedzionym pacjentem, nie tego się można było spodziewać po tej wizycie. Brak zrozumienia, ale może to był zły dzień lekarza-zdarza się.

Pani doktor po pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę, dokładnie opisła i wytłumaczyła co mi dolega, jak należy leczyć i jakie są rokowania. Przeprowadziła wszystkie badania, które potwierdziły diagnozę i nie owijając w "bawełnę" powiedziała- jak najszybciej operacja. Minęły dwa lata od tego zabiegu, jestem pod stałą opieką Pani doktor i czuję się bezpiecznie.

polecam jestem bardzo zadowolona z wizyt i podejścia z sercem do pacjenta

polecam jestem bardzo zadowolona z wizyt i podejścia z sercem do pacjenta

Prowadziła mnie przez co najmniej 8lat i jestem bardzo zadowolona Polecam wszystkim alergikom!!!!