lekarz Anna Bagińska

Dermatolog

Nie wiem czy zgłosiłam się z łatwym czy ciężkim przypadkiem, ale Pani doktor od razu rozpoznała przyczynę i przepisała leki, które natychmiast pomogły.

Pani Doktor uratowala mi zycie, dzieki niej wychodze na ulice nie wstydzac sie tego jak wygladam i co pomyslą inni na moj temat! Mialam ogromny trądzik, który powiekszyl sie jeszcze bardziej po porodzie. Przed zajsciem w ciaze biegalam po roznych specjalistach zarowno w przychodniach jak i w platnych klinikach. Nikt nigdy nie zmyl mi makijazu i nie obejrzal skory dokladnie. Wreszcie trafilam do dr Baginskiej, ktora bardzo profesjonalnie potraktowala moj problem i dzieki ktorej bez wstydu pojawiam sie ze swoją córką na placu zabaw itp. Leczenie trwalo dosc dlugo, ale efekty są nadzwyczaj imponujące! Panią Doktor regularnie odwiedzalam przez ok 2 lata i kazdą wizytę wspominam jak sesje terapeutyczną dzieki, której nabywalam sil do walki z upiornym trądzikiem, który od wielu lat nie dawal mi spokoju. Dzis leczy sie u niej cala moja rodzina, bez wahania powierzyłam jej opiekę nad swoim dzieckiem, które aktualnie ma 3 lata, a pierwszą wizytę miałyśmy gdy miala 4 tygodnie! Moją mamę Pani Doktor wyleczyła z przepotwornej grzybicy stóp, itd, itd... zabrakłoby miejsca gdybym miala wymieniac wszystko co zawdzieczamy Pani Doktor! Z czystym sercem polecam, to Dusza nie Człowiek. Gdyby świat otoczony był takimi specjalistami żyłoby nam sie jak w raju! Dziekuję Pani Doktor i życzę kolejnych sukcesów w nowo otwartym Gabinecie w Rembertowie! Magda Maliszewska

Pani doktor nie zleciła żadnych badań, tylko przepisała lek, który działał wyłącznie objawowo. Kiedy doszły inne objawy i przyszłam do niej ponownie, zdziwiła się i powiedziała, że może mi zmienić lek. Nie zadawała żadnych pytań, nie zasugerowała żadnej przyczyny. Najbardziej "na'odczepnego" lekarz u jakiego od dawna byłam!

Bardzo niedokładnie wykonany zabieg wymrażania, pani doktor była też niemiła i nie chciała kompleksowo spojrzeć na wszystkie problemy, tylko jak najszybciej zakończyć wizytę.

niestety nie mogę się zgodzić z oceną innych pacjentów. Przyszłam z problemem na który Pani doktor nawet nie popatrzyła. przepisała za to lek który Pani magister w aptece oceniła jako mało lub wcale nieskuteczny kosmetyk, a lek który mógłby mi pomóc odradzała bez wyraźnej i jednoznacznej diagnozy (której właściwie nie było). Nie zdecydowałam się na kupno leku, a raczej super drogiego kosmetyku. Idę do innego dermatologa.

Świetny specjalista! Byłem u wielu lekarzy, którzy zaspisywali przeróżne rzeczy, które pomagały tylko chwilowo. Pani doktor poprawnie zdiagnozowała przyczynę zmian na skórze i od prawie roku problem się nie pojawił ponownie. Bardzo szczerze polecam!

Bardzo szczerze polecam!

Po wielu latach leczniu tradziku u roznych specjalistow w koncu trafilam do dr Baginskiej, i coz wyleczony. A Pani doktor naprawde super, wczesniej po czekoladzie i roznych ostrych rzeczach to mialam twarz cala w krostach a teraz wszystko jem i czasami tylko przed miesiaczka cos tam malego sie pojawi ale to naprawde nic.Bardzo dziekuje Pani Doktor.

Znakomity specjalista, dusza człowiek. Profesjonalizm w 100%

Znakomity specjalista, dusza człowiek. Profesjonalizm w 100%