lekarz Anna Barzyk-Arciszewska

Otolaryngolog

2,6

Czytając opinie jechałem na wizytę z mieszanymi uczuciami. Pani doktor punktualna, wszystko wyjaśniła, pomogła. Duża empatia. Polecam z czystym sumieniem

Z pewnością P. Barzyk Arciszewska pomyliła profesję, zrugala mnie za źle wyciągnięty język , złamała patyk w mojej buzi , badanie na odczepnego , bardzo chamskie zachowanie , a na koniec usłyszałam "jest pani wolna " to niedopuszczalne zachowanie lekarza

Polecam panią Doktor, osoba zna Sie na fachu. Leczyła moje zapalenie ucha i dokładnie wszystko tłumaczyła. Polecam ją każdemu kogo znam a ma problem z uszami jak ja miałem.

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor. O ile tak można nazwać tę osobę. Zero szacunku do pacjenta. Bardzo lekceważące podejście. Wiedza? Na bardzo niskim poziomie. Jeżeli cenicie sobie własne zdrowie, prosze omijać panią Arciszewską szerokim łukiem. Nigdy wiecej

Moja siostra była u w/w "lekarki" i to jak ją potraktowała to czysta kpina. Określić kogoś wizualnie zdrowym mimo że ma zagrożenie mononukleozy od innych lekarzy? I wmawiać że nie trzeba się martwić o antybiotyk mimo że jest szansa nawet na dożylne podanie... Wiedza tak ogromna, że aż trzeba zejść do recepcji się spytać czy można skierowanie wystawić. Rozumiem że pensja lekarzy jest tak znikoma i mikroskopijna że nie należy się przejąć czyimś stanem zdrowia czy nawet swoją wiedzą by nie wyjść na lekarza który ukończył kurs pod patronatem Zięby ...

Moja siostra była u w/w "lekarki" i to jak ją potraktowała to czysta kpina.
Rozumiem że pensja lekarzy jest tak znikoma i mikroskopijna że nie należy się przejąć czyimś stanem zdrowia czy nawet swoją wiedzą by nie wyjść na lekarza który ukończył kurs pod patronatem Zięby xD