Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pani Bigaj jest bardzo pomocna i wyrozumiała. Kiedy przyszedłem do Niej pierwszy raz, od razu sprawiła, że poczułem się swobodniej. Jest bardzo empatyczna, rozmowy z nią to sama przyjemność. Nie jest sztywna, więc można sobie z nią czasem pożartować, pośmiać się. Dzieli się również swoimi doświadczeniami. Wizyty są bardzo budujące, można zrozumieć swój problem poprzez głębokie analizy - wspaniale potrafi wyciągnąć informacje od pacjenta i skleić je w całość. Po rocznej terapii mogę śmiało powiedzieć, że dobrze poznałem siebie i zdobyłem cenne doświadczenie, a przez to żyje się wiele lżej. ...

Pani Bigaj jest bardzo pomocna i wyrozumiała. Kiedy przyszedłem do Niej pierwszy raz, od razu sprawiła, że poczułem się swobodniej. Jest bardzo empatyczna, rozmowy z nią to sama przyjemność. Nie jest sztywna, więc można sobie z nią czasem pożartować, pośmiać się. Dzieli się również swoimi doświadczeniami. Wizyty są bardzo budujące, można zrozumieć swój problem poprzez głębokie analizy - wspaniale potrafi wyciągnąć informacje od pacjenta i skleić je w całość.
Po rocznej terapii mogę śmiało powiedzieć, że dobrze poznałem siebie i zdobyłem cenne doświadczenie, a przez to żyje się wiele lżej. Bardzo polecam!

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat