lekarz Anna Brona

Jestem pod opieką Pani doktor od 3 lat. Uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem. Dokładnie tłumaczy sposób leczenia, ma wspaniałe podejście do pacjenta a przy tym jest osobą pełną zrozumienia. Nigdy się nie zawiodłam i bardzo polecam wizyty u Pani dr Brony

Dogodną forma umówienia się na wizytę, na miejscu w medixie dostępny szereg badań umożliwiających diagnozę, duża wiedza pani dr Anny Brony, profesjonalne podejście.

Doskonały lekarz endokrynolog !!! Cierpliwie i fachowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta . Zdecydowanie polecam!

Polecam z czystym sumieniem. Pani dr dokladna, kompetentna i z odpowiednim podejsciem. Mila atmosfera w gabinecie.

Rzeczowo, miło i kompetentnie. To była kolejna moja wizyta i kolejna na poziomie. Polecam gorąco tego lekarza!

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pani doktor postawiła diagnozę której się spodziewałam , dała konkretne zalecenia i leki. Napewno wróce do tego lekarza aby kontynuować terapię ;)

Miałem ogromną przyjemność odbyć wizytę u pani doktor w przychodni na tęczowej - Pani doktor wykazała się trafną diagnozą oraz bardzo dobrym wyborem leczenia.