dr n. med. Anna Bronder

Laryngolog

Główne wrażenie z pierwszej (publicznej) wizyty to pełen profesjonalizm Pani Doktor, którego wynikiem była skuteczna diagnoza postawiona w konkretny , niestresujący sposób. Przemiła atmosfera wizyty zmusiła mnie do zastanowienia, czy to aby na pewno jest usługa w ramach NFZ. Gorąco polecam !

Wyłącznie pozytywy - nawet przy tłumie pacjentów

Wyłącznie pozytywy - nawet przy tłumie pacjentów

bardzo dobry fachowiec, znający się przy tym na psychologii. Potrafi doskonale poradzić z najbardziej parszywą chorobą / ropiejące migdałki przez2 lata, chodziłem po "specjalistach" /jej udało się to rozwiązać po trzech. Godna zaufania , przy tym miła i sympatyczna.

O sposobie leczenia tej pani mogę się wypowiedziec w samych superlatywach, konkretna diagnoza, nie szuka po omacku sposobów na wyleczenie tylko prosi o konkretne badania laboratoryjne. jestem bardzo zadowolony z leczenia u pani doktor

Bardzo dobry laryngolog, jej wiedza zarówno kliniczna jak i praktyczna stawia ją w czołówce lekarzy tej specjalności. Sposób rozmowy z pacjentem i żeczowość sprawiają że z czystym sumieniem mogę polecić ja innym pacjentom.

Rzeczowa i konkretna, a przy tym bardzo spokojna i miła,trafiona diagnoza po kilku latach leczenia u innych (przewlekłe zatoki) i wreszcie oddycham przez nos - polecam!!!!!!

Bardzo dobry specjalista otolaryngolog, oszczędna w słowach ale świetny praktyk. Wyleczyła moje chore uszy w ciągu trzech wizyt. Mogę powiedzieć że z jej usług chętnie skorzystam w przyszłości.

Świetny laryngolog. Po kilku tygodniach leczenia zapomniałam o problemie z migdałkami, który trwał od od wielu lat i - jak mówili inni lekarze- miał się zakończyć usunięciem migdałków. Ma mnóstwo pacjentów i wypowiadają się o niej rewelacyjnie. Polecam z czystym sumieniem.

Niestety leczenie mi nie pomogło. Pani Dr sama dokładnie nie wiedziała jak leczyć moją przypadłość, dostałem leki, po których źle się czułem. Po kilku wizytach zaprzestałem umawiania wizyt.

Doskonały laryngolog. Szybko, konkretnie i skutecznie załatwiłem problem przewlekłych migdałków.