lekarz Anna Bryks-Laszkowska

Najlepsza chirurżka dziecięca. Uratowała mojego synka, nie zwlekając z diagnozą i działaniem. Polecamy z całego serca!

Anioł ze stetoskopem. Pani Dr. Laszkowska miła rzeczowa przed zabiegiem córki wszystko wytłumaczyła uspokoiła zestresowana mamę Świetna lekarka z powołania polecam innym w 100%

Świetna lekarka z powołania polecam innym w 100%

Pani doktor jest super. Wszystko wytłumaczy, a jak się czegoś nie zrozumie to nawet narysuje. Oddaje pod jej opiekę mojego syna z pełnym zaufaniem

Jestem po wizycie z synkiem u tej pani doktor w Elblągu. Świetne podejście do dzieci nawet w bolesnym i trudnym temacie. Bardzo miła i rzeczowa. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Lekarz z sercem. Polecam!