lekarz Anna Bugno

To był pierwszy lekarz, który mnie wysłuchał. Pani Doktor leczy już całą moją rodzinę i jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni.

Pani doktor jest lekarzem, którego serdecznie polecam, najlepszy internista w Medyku, oferuje profesjonalną opiekę a przy tym jest bardzo ciepłą i miłą osobą

Pani doktor, która oprócz ogromnej wiedzy ma świetne podejście do pacjenta. Syndrom białego fartucha nie grozi ☺️

Lekarz z ogromnym doświadczeniem. Od dłuższego czasu borykałam się z podwyższonym wynikiem ferrytyny. Nie mogłam uzyskać diagnozy od żadnego lekarza do momentu napotkania Pani doktor. Potrafi oddzielić uciążliwe lecz błahe dolegliwości od tych ważnych. Doświadczenie zawodowe które Pani doktor posiada jest kluczem!

Pani dr nie zna się na leczeniu ludzi w dzisiejszych czasach, leczy swoimi starymi metodami. A sądząc po strzelaniu w przepisywane leki oraz diagnozy mogłaby zostać wróżką.

słaby lekarz, nie kieruje na badania, leki przepisuje w ciemno

słaby lekarz, nie kieruje na badania, leki przepisuje w ciemno