lekarz Anna Chowaniec-Rodak

Pediatra

Do Pani doktor trafiłam z trzymiesięczną córką z problemem alergii. Wizyta trwała 50 minut. Pani doktor słuchała i odpowiadała na wszystkie moje wątpliwości. Dziecko sama rozebrała, ubrała i zbadała nie tylko w kierunku alergii ale ogólnie czy się dobrze rozwija. Po pierwszej wizycie jestem zachwycona. Wydaje mi się że to lekarz z powołania, przede wszystkim lubiący dzieci ale też osoba bardzo komunikatywna. Z całego serca polecam.

wspaniały lekarz i człowiek, leczyła moich synów teraz leczy wnuka, jedyny lekarz pediatra do którego mam w Radomiu zaufanie,diagnoza zawsze trafna nigdy przez 19 lat nic nie mogłam zarzucić leczeniu.Super alergolog .Gorąco polecam

Nie znam lepszego pediatry. Cierpliwa, uprzejma, kompetentna, nigdy nie spieszy się. Dzieci uwielbiają Panią Doktor.

Bardzo miła i kompetentna Pani dr !!! Niezależnie od tego ilu ma zapisanych pacjentów nigdy nie odmawia przyjęcia poza kolejką!

polecam,polecam,polecam Panią Doktór! Super podejście do dzieci jak i do rodziców. Prawdziwy lekarz z powołania!

Wspaniały lekarz, zawsze podchodzi do pacjenta idwyidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Zdecydowanie POLECAM wszystkim - nie ma w Radomiu lepszego pediatry!!!!

Lekarz godny polecenia, nie bagatelizuje problemu i zawsze działa rozsądnie. Mój synek ja uwieblia, jest naszym lekarzem od 5 lat. Polecam

Polecam

kochana Pani doktór, bardzo pomaga naszym córkom i jest praktycznie na każde zawołanie. prawdziwy lekarz z powołania

Doskonała lekarz,zawsze trafna diagnoza, wspaniałe podejście do małego pacjenta.

bardzo kompetentny i dobry lekarz.kompleksowo zajmuje się pacjentem.nigdy nie ma problemu z udzielaniem informacji nt. choroby.jest niezwykle miła i wzbudza zaufanie.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Radom"?

Radom

gen. Bema 2 lok. 9