Pediatra Radom

Wyścigowa

26-600 Radom

Bardzo sympatyczna i rzeczowa doktor. Nigdy nie odmówi przyjęcia dziecka, nawet jeśli nie ma już ,,numerków'' na dany dzień. Antybiotyk wypisuje tylko wtedy, kiedy nic innego nie da rady. Ma świetne podejście czy to do dzieci czy do ,,starszych" dzieci. Od 17 lat chodzę do Pani doktor i nie zmieniłabym jej na żadną inną!
Opinia dodana przez: Klaudia

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Józefów
26-600 Józefów, Radom

mam to szczescie ze ze swoim maluszkiem trafilem do dr kielskiej. wiem ze opiekuje sie nim swietnej klasy pediatra do ktorego mam bezgraniczne zaufanie. troskliwa, mila, zaangazowana, nigdy nie robi ,,łachy'' , nawet na dyzurze w szpitalu przyjmie jak jest taka koniecznośc. Wszystkim oczekującym usługi na wysokim poziomie polecam

FIZJO - med
Kilińskiego 6
26-600 Radom

Naprawde dobry Pediatra ! Moją córkę która ma obecnie 1.5 roku prowadzi od samych narodzin dr. Ziębowska. Nie mam żadnych zastrzeżeń w przeciwieństwie do konowałów z mojej osiedlowe przychodni w radomiu ! Widać różnice naprawde ale przekonać sie trzeba samemu.
Agata

Mickiewicza 3a lok. 5
26-600 Radom

Lekarz z doświadczeniem, godny polecenia ...:)

ulica Mieszka I 11/67
26-600 Radom

Najlepszy pediatra z jakim do tej pory się spotkałam. Wszystko wytłumaczy bardzo dobre podejście do dziecka. Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Paula

Wyścigowa 8/17
26-600 Radom

Wspaniała Pani doktor-do dzieci rewelacyjne podejście, natomiast do rodziców surowa (ale to tak naprawdę zaleta!). Nigdy nie pomyliła się w diagnozie chorób moich dzieci,leczenie to góra dwa leki, dzięki którym moje dzieci pięknie zdrowiały. Wileki żal, że odeszła z przychodni w Radzyminie. Nie ma jej tam równych.
Opinia dodana przez: Monika

Długa 74
26-600 Radom

Do Pani doktor trafiłam z trzymiesięczną córką z problemem alergii. Wizyta trwała 50 minut. Pani doktor słuchała i odpowiadała na wszystkie moje wątpliwości. Dziecko sama rozebrała, ubrała i zbadała nie tylko w kierunku alergii ale ogólnie czy się dobrze rozwija. Po pierwszej wizycie jestem zachwycona. Wydaje mi się że to lekarz z powołania, przede wszystkim lubiący dzieci ale też osoba bardzo komunikatywna. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: ilona

Radomski Szpital Specjalistyczny O/Dziecięcy
Radom, ul. Tochternana1
26-600 Radom

w kompetencjach daje "4" bo dopiero okazę się, czy Pani Doktor dobrze leczy, niemniej jednak, zetkneliśmy się z Panią Doktor w szpitalu - jedna z dwóch Pań Doktor. która miała podejście do dzieciaczków i kompleksowo się nami zajęła. Wizyta domowa - bez problemu Pani Doktor przyjechała po 12 godzinnym dyżurze, prosto ze szpitala, do tego przebadała drugie dzieciątko, mimo iż była wezwana do jednego. Bardzo miła, uprzejma, sympatyczna, super kontakt ...
Opinia dodana przez: Yana36

gen. Bema 2 lok. 9
26-600 Radom

Witam mam 40 lat i żyję dzięki Pani Doktor w 1971 roku uratowała mi życie.moi rodzice spędzili mnóstwo czasu u pani doktor ze mną na rękach to ona jedna postawiła trafną diagnozę za co bardzo jej dziękuję!!!!życzę Zdrówka Pani Doktor!!!!!!!!!!Izabela Majewska dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!za życie!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Izabelka

Staszica 34 lok. 6
26-600 Radom

Pani doktor nie aplikuje antybiotyku a dzień dobry stara się zaradzic innymi sposobami.polecam fachowość gwarantowana.
Opinia dodana przez: Robert

Pediatrzy w Radomiu