lekarz Zbigniew Dziwisz

Polecam Doktora Dziwisza. Po pierwszym kontakcie wydał się może za bardzo konkretny, trochę oschły, ale moje dziecko było zachwycone i jak nie lubiło badań tak teraz rozbiera się jak tylko widzi, że doktor przyjechał. Doktor przeprowadza rzetelne badanie, odpowiada na pytania rodziców szczegółowo. Zaleca badania jak są potrzebne, nie szasta nimi, ani nie oszczędza. Podczas wizyty nie ma pośpiechu. Mam poczucie, że moje dziecko jest człowiekiem, a nie przypadkiem chorobowym. Polecam gorąco. Pierwsze wrażenie nie jest najlepsze, ale późnij zyskuje na rzetelności.

Miałam przyjemność z panem doktorem zarówno państwowo w szpitalu jak i prywatnie, moje pierwsze wrażenie - dziwny, małomówny, mój mąż za to twierdzi - konkretny. Wyprowadził dziecko z choroby, która trwała dwa lata a inni lekarze wmawiali mi, że jestem nadopiekuńcza i wymyślam. Teraz już nie czekam, przy poważniejszym przeziębieniu dzwonię, zamawiam prywatną wizytę (badanie trwa ok. 45 min) i spokojnie leczę dziecko. Polecam

Nie mam zastrzeżeń do pracy pana doktora.

Nie mam zastrzeżeń do pracy pana doktora.

Podejrzewam, że te dobre opinie o panu doktorze wypisuje albo on sam albo jego rodzina, ponieważ to w jaki sposób potraktował mnie i mojego syna dalece odbiega od ideału. Ktoś napisał, że pan doktor potrafi przyjechać zaraz po dyżurze w środku nocy lub wcześnie rano. Otóż, mnie również obiecał poranną wizytę, jednak miałam na nią poczekać aż 2 dni - Pan Doktor wcześniej nie miał dla nas czasu. Aby nie zapomnieć o umówionej wizycie, poprosił mnie jednak o telefon przed zakończeniem pracy. Zadzwoniłam z samego rana, ponieważ podejrzewałam, że może zapomnieć, a mój syn nie mógł już dłużej czekać. Miałam jednak pecha, ponieważ obudziłam tego zapracowanego "specjalistę" w trakcie dyżuru. Był tak zaspany i zdenerwowany, że ktoś śmie go budzić o tej porze, że odmówił przyjazdu do chorego syna, a mnie zwrócił uwagę, że nie życzy sobie telefonów o tej porze. Zdaje się, że Pan Doktor zapomniał, że dyżur w szpitalu to nie jest 12 godzinny odpoczynek, a praca lekarza zwłaszcza pediatry wymaga poświęceń. Moim zdaniem pan doktor traktuje swój zawód wyłącznie jako źródło dochodów, a pacjenci i ich rodzice kompletnie go nie interesują. Szkoda tylko, że cierpią na tym niewinne i tak już cierpiące dzieci.

bardzo proszę o numer kontaktowy do dr dziwisza, mam synka który ma miesąc a nie mam dobrego pediatry.

Super lekarz pomogl mojemu synkowi kilkakrotnie polecam

Super lekarz pomogl mojemu synkowi kilkakrotnie polecam

Solidny,profesjonalista w kazdym calu.Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy,zainteresowany przebiegiem leczenia dziecka.wnikliwy i rzetelny lekarz,rodzic po wizycie u dziecka wie co ma robic i na co zwrócić uwagę.nie naciąga na niepotrzebne koszty np. drogie leki, mnóstwo dodatkowych badan itp. tyle ile trzeba jest zrobione. polecam gorąco

super lekarz i przyjżdża na miejsce. Bardzo Kompleksowo podchodzi do problemu. co mnie urzekło i przekonało to to, że jeżeli na czymś się nie zna to nie wymyśla i kieruje do lekarza specjalisty.

kiedys byl to dobry lekarz,ale teraz liczą się u niego tylko pieniądze ,absoluty brak szacunku do innych ludzi