lekarz Magdalena Opiał

2,4
2,4

Byłam na wizycie u tej lekarki na pogotowiu w niedzielę 1 stycznia z gorączkującym i kaszlącym dzieckiem , oczywiście lekarka stwierdziła grypę bez wykonania testu u 7 miesięcznego dziecka !! Wystawiła receptę na lek od grypy . W aptece całodobowej nie było tego leku więc wróciłam po inny lek a lekarka z oburzeniem stwierdziła że dziecko musi wytrzymać do rana ! W poniedziałek oczywiście po zrobieniu testu na grypę I konsultacji z innym lekarzem okazało się że dziecko nie ma grypy . Cale szczęście, że leku nie było w aptece. ...

Szczerze mówiąc nie wiem po co ta KOBIETA tam siedzi bo lekarzem jej nazwać nie można!! Badając dziecko nie zauwazyla dużej pleśniawki na tylnej ścianie języka!
Porażka nikomu nie życzę, żeby trafił na ta panią na pogotowiu. Mama Kubusia !

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze negatywne opinie. Ta lekarka nie powinna mieć do czynienia z dziećmi i ludźmi, a co najwyżej z warzywami na targu. Chociaż i tam trzeba mieć ludzkie podejście. 1 minuta wizyty na pogotowiu: skwaszona mina i tekst: mogliście zaczekać z przyjazdem aż coś się rozwinie. Gorączka prawie 39, kilkugodzinne osłabienie, kaszel. Ale nie, wg Pani Doktor trzeba czekać aż przejdzie na oskrzela, płuca i bóg wie co jeszcze. Tak, aby dziecko dostało co najmniej antybiotyk. Empatia na poziomie minus 100%. Brak słów. Ale już wiem, dlaczego lekarka pracuje ...

Brak słów. Ale już wiem, dlaczego lekarka pracuje na pogotowiu... Dać jej podwyżkę.

Lekarz z cudownym podejściem do dzieci, jest cierpliwa, nie spieszy się. Dokładnie bada i osluchuje pacjenta. Zawsze, po wizycie u Pani doktor, jestem spokojna o moje dziecko. Nie przypisuje antybiotyku, gdy na prawdę nie ma powodu. Szczerze polecam Panią doktor.

Najgorszy lekarz. Zwierzaka bym jej nie dała pod opiekę. Córka ostre zapalenie oskrzeli. Według ten pani doktor nic jej nie było. Porażka. Nikomu nie polecam a już na pewno do niej nie pójdę nigdy

Byłam u tej Pani Doktor w weekend majowy na pogotowiu z 3-miesiecznym synem. Ewidentnie była tam za karę, a przynajmniej tak się zachowywała. I jak dla mnie jest kompletnym brakiem kompetencji że Pani Doktor nie umie odróżnić pleśniawki od nalotu na języku z mleka. Teraz szarpimy się z pleśniawka i nie możemy jej zwalczyć. Niestety jeszcze majówka się nie skończyła i dopiero w przyszłym tygodniu będę mogła pójść z dzieckiem do lekarza. Aha, i lekarzy powinno się uczyć tego, że przy pacjencie myje się ręce, żeby pacjent miał komfort psychiczny. Konował a nie lekarz.

Super lekarz polecam miła zna się na rzeczy nie przepisuje antybiotyku gdy nie ma naprawdę powodu super podejście tłumaczy rozmawia

Absolutnie nie polecam P.Doktor o mały włos mogła by doprowadzić do tragedii mojej 8 tygodniowej córki. Na wizytę do P.Doktor poszłam ponieważ moja córka miał katarek i pokasływała, usłyszałam ze to od ulewania mleka .Wspomnę ze za 2 dni dziecko miało być szczepione po raz pierwszy. Nie dokońca spodobała mi się diagnoza P.Doktor, postanowiłam sprawdzić to u innego lekarza. Okazało się ze dziecko ma infekcje i zapalenie prawego uszka. O mały włos i mogło coś się stać mojej córce gdybym poszła na szczepienie..Także ta P.Doktor pomimo swojego wieku powinna jeszcze raz trafić do szkoły!!!!