lekarz Małgorzata Szczodry

Lekarz rodzinny, Pediatra

3,3
2,3

Pani dr jak najbardziej profesjonalna ma bardzo dobry kontakt z dziećmi nie przepisuje od razu antybiotyki ale próbuje innych sposobów zawsze byłam zadowolona, udziela informacji bez "ciągnięcia za język" także jak najbardziej polecam

Pani Doktor kompletnie brakuje odpowiedniego podejścia do pacjentow. Jest wręcz wulgarna. Pochopnie przepisuje leki bez dokładnego wywiadu, właściwie nie słucha pacjenta. Nie polecam

Pani doktor nie wykazuje się profesjonalizmem w stawianiu diagnozy. Mało czasu poświęca pacjentowi, aby trafnie postawić diagnozę.