Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Radom

"PRZYCHODNIA GOŁĘBIÓW"

Radom

Dr Pacholicki jest lekarzem ale przede wszystkim człowiekiem o wielkiej kulturze i wielkim sercu

ul.Czarnoleska 21
26-600 Radom

Wielki szacun dla Pana DOKTORA.
Inteligencja, wiedza, doświadczenie i cierpliwość - to wszystko dla pacjenta. Jestem pod wrażeniem, choć nie jednego lekarza w życiu widziałem.
Opinia dodana przez: Jerzy

Radom

świetny lekarz,polecam,wyleczył mi kręgosłup a ja 2 miesiące chodziłem po neurologach i zero efektu,a on dobrał zastrzyki,rehabilitacje,leki i skończyło się cierpienie,jest ok!zawsze miły dla pacjentów, ma zawsze kolejkę,ale warto poczekać,dobrze leczy
Opinia dodana przez: pawel

Radom

Jestem bardzo zadowolony z Pana Stanisława, polecam bardzo gorąco! Bardzo szybko poprawiło się moje zdrowie po diagnozie doktora.
Opinia dodana przez: Kacper

NZOZ LR SALUS AEGROTI
25 Czerwca 81
Radom

Od dziecka czyli od około 20 lat, leczę się tylko u Pani doktor Barańskiej. Nie wyobrażam sobie innego lekarza. Zdecydowanie polecam każdemu kto potrzebuje pomocy.

Orląt Lwowskich 5, Radom

26-600 Radom

Zdecydowanie Polecam! Jako pierwsza z pięciu lekarzy, którzy mnie badali w ciągu miesiąca wykryła zmiany osłuchowe w płucach. Skierowała do szpital itd. Rzetelna, miła i kompetentna. Ja plasuje Panią Doktor bardzo wysoko w rankingu radomskiej Służby Zdrowia. Niestety w dużej mierze, swoją chorobę zawdzięczam niekompetentnym lekarzom. Pani doktor jest pierwszym lekarzem w Radomiu, któremu ufam.
Opinia dodana przez: Ilus

MEDICON

26-600 Radom

Godny polecenia lekarz, uprzejma, miła, wysoka kultura osobista i w dodatku ładna pani doktor-polecam i dla dzieci i dla dorosłych-prawdziwy lekarz rodzinny z powołania
Opinia dodana przez: Magda

Londyńska 20
26-600 Radom

Pani dr jak najbardziej profesjonalna ma bardzo dobry kontakt z dziećmi nie przepisuje od razu antybiotyki ale próbuje innych sposobów zawsze byłam zadowolona, udziela informacji bez "ciągnięcia za język" także jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Karolina

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Pielęgniarstwa i Rehabilitacji Sp. z o.o. - filia w Radomiu
Domagalskiego 7
26-600 Radom

Pani doktor podczas wizyty potraktowała mnie w bardzo niewłaściwy sposób, odnosi się do pacjentów bardzo chamsko i wyróżnia się brakiem kultury osobistej. jest osobą bardzo nie miłą, źle odnosząca się do pacjentów, osobiście uważam, że takie osoby nie nadają się do pracy, w której ma się kontakt z ludźmi. Stanowczo odradzam wizyty u tej pani, gdyż kosztuje ona sporo nerwów. Może i jest dobrym lekarzem, ale nie potrafi się zachować ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Danuta Sekuła

Pediatra, Lekarz rodzinny

Poradnia Centrum
ulica Warszawska 4
26-600 Radom

GODNY POLECENIA SPECJALISTA ZARÓWNO JAKO PEDIATRA I INTERNISTA.LECZY CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ.
ŚWIETNY DIAGNOSTA- DZIĘKI PANI DOKTOR USTAPIŁY U MNIE BÓLE ŻOŁĄDKA.
MA DOSKONAŁY KONTAKT Z PACJENTEM.RZECZOWA I PROFESJONALNA.POLECAM
Opinia dodana przez: KLEO