Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Radom

lekarz Michał Frączek

Sowińskiego 13/19
26-600 Radom

Chorowac ludzka rzecz . Nie udaje sie do lekarza z byle katarkiem, ale tym razem zmoglo mnie na maxa. Wiec szukam pomocy doraznej w dni wolne . no i jest Radom ul. Tochtermana 1 .ok , jade. no i spoko. kolejka normalna wiec cierpliwie czekam .przychodzi moja kolej, wiec wchodze okazujac dowod osobisty zgodnie z wymaganiami . no i sie zaczyna .pan doktor grzecznie informuje ...

lekarz Wioletta Sorbian

Orląt Lwowskich 5, Radom

26-600 Radom

Zdecydowanie Polecam! Jako pierwsza z pięciu lekarzy, którzy mnie badali w ciągu miesiąca wykryła zmiany osłuchowe w płucach. Skierowała do szpital itd. Rzetelna, miła i kompetentna. Ja plasuje Panią Doktor bardzo wysoko w rankingu radomskiej Służby Zdrowia. Niestety w dużej mierze, swoją chorobę zawdzięczam niekompetentnym lekarzom. Pani doktor jest pierwszym lekarzem w Radomiu, któremu ufam.
Opinia dodana przez: Ilus

lekarz Piotr Górski

Radom

świetny lekarz,polecam,wyleczył mi kręgosłup a ja 2 miesiące chodziłem po neurologach i zero efektu,a on dobrał zastrzyki,rehabilitacje,leki i skończyło się cierpienie,jest ok!zawsze miły dla pacjentów, ma zawsze kolejkę,ale warto poczekać,dobrze leczy
Opinia dodana przez: pawel

lekarz Agata Bartkiewicz

MEDICON

26-600 Radom

Godny polecenia lekarz, uprzejma, miła, wysoka kultura osobista i w dodatku ładna pani doktor-polecam i dla dzieci i dla dorosłych-prawdziwy lekarz rodzinny z powołania
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Danuta Sekuła

Pediatra, Lekarz rodzinny

Poradnia Centrum
ulica Warszawska 4
26-600 Radom

GODNY POLECENIA SPECJALISTA ZARÓWNO JAKO PEDIATRA I INTERNISTA.LECZY CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ.
ŚWIETNY DIAGNOSTA- DZIĘKI PANI DOKTOR USTAPIŁY U MNIE BÓLE ŻOŁĄDKA.
MA DOSKONAŁY KONTAKT Z PACJENTEM.RZECZOWA I PROFESJONALNA.POLECAM
Opinia dodana przez: KLEO

lekarz Małgorzata Barańska

Lekarz rodzinny, Internista

NZOZ LR SALUS AEGROTI
25 Czerwca 81
Radom

Od dziecka czyli od około 20 lat, leczę się tylko u Pani doktor Barańskiej. Nie wyobrażam sobie innego lekarza. Zdecydowanie polecam każdemu kto potrzebuje pomocy.

lekarz Jolanta Kopeć

Radom

Zdecydowanie najbardziej nieuprzejma, niemiła i niewzbudzająca zaufania lekarka jaką znam. Wizyta u niej to już ostateczna konieczność. Może i kompetentna, wiedzę jakąś tam chyba ma, ale na pewno nie jest to lekarz godny polecenia, a przede wszystkim nie jest to człowiek o którym można coś ludzkiego powiedzieć. Ja mojego i moich najbliższych zdrowia i życia nie oddam w jej ręce. I innym doradzam to samo.

lekarz Katarzyna Kamińska

Żeromskiego 112/52
26-600 Radom

Wielokrotnie korzystałem z porad dr. Kamińskiej w Józefowskiej przychodni. Doktor jest kompetentna - nie serwuje na "dzień dobry" antybiotyków i zleca badania by wybrać odpowiednią ścieżkę leczenia. Polecam!
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Wojciech Pacholicki

"PRZYCHODNIA GOŁĘBIÓW"

Radom

Dr Pacholicki jest lekarzem ale przede wszystkim człowiekiem o wielkiej kulturze i wielkim sercu

lekarz Małgorzata Szczodry

Pediatra, Lekarz rodzinny

Londyńska 20
26-600 Radom

Pani dr jak najbardziej profesjonalna ma bardzo dobry kontakt z dziećmi nie przepisuje od razu antybiotyki ale próbuje innych sposobów zawsze byłam zadowolona, udziela informacji bez "ciągnięcia za język" także jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Karolina

Lekarze rodzinni w Radomiu