Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Radom

lekarz Michał Frączek

Sowińskiego 13/19
26-600 Radom

Chorowac ludzka rzecz . Nie udaje sie do lekarza z byle katarkiem, ale tym razem zmoglo mnie na maxa. Wiec szukam pomocy doraznej w dni wolne . no i jest Radom ul. Tochtermana 1 .ok , jade. no i spoko. kolejka normalna wiec cierpliwie czekam .przychodzi moja kolej, wiec wchodze okazujac dowod osobisty zgodnie z wymaganiami . no i sie zaczyna .pan doktor grzecznie informuje ...

lekarz Wioletta Sorbian

Orląt Lwowskich 5, Radom

26-600 Radom

Zdecydowanie Polecam! Jako pierwsza z pięciu lekarzy, którzy mnie badali w ciągu miesiąca wykryła zmiany osłuchowe w płucach. Skierowała do szpital itd. Rzetelna, miła i kompetentna. Ja plasuje Panią Doktor bardzo wysoko w rankingu radomskiej Służby Zdrowia. Niestety w dużej mierze, swoją chorobę zawdzięczam niekompetentnym lekarzom. Pani doktor jest pierwszym lekarzem w Radomiu, któremu ufam.
Opinia dodana przez: Ilus

lekarz Katarzyna Kamińska

Żeromskiego 112/52
26-600 Radom

Byłem dzisiaj z 2 letnim synkiem, który boi się lekarzy. Pani doktor wykazała się niebywałą empatią. Uspokoiła malucha, porozmawiała z nim, pokazała jak jego samochodzik zjeżdża na zjeżdżalni (leżance). Dzięki temu można było go spokojnie osłuchać a nawet zajrzeć do ucha bez trzymania dziecka na siłę. No i oczywiście dostał naklejkę (uwielbia naklejki). Jestem pod bardzo dużym wrażeniem i pozdrawiam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Małgorzata Szczodry

Lekarz rodzinny, Pediatra

Londyńska 20
26-600 Radom

Witam serdecznie ostatnio udało mi się dostać do pani dr na wizytę.Niestety muszę napisać iż jestem Mega rozczarowana zachowaniem tej Pani. Na pytanie czy jestem zaszczepiona odpowiedziałam nie po prostu aż tu nagle arogancko a co poglądy religijne ja na to nie dlaczego?Nagle nic mi nie mówiąc zdjęła mi maskę z ust i do nosa wpakowała mi tak mocno przyrząd do badania covid ,mega bolało łzy same leciały z oka ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Piotr Górski

Radom

świetny lekarz,polecam,wyleczył mi kręgosłup a ja 2 miesiące chodziłem po neurologach i zero efektu,a on dobrał zastrzyki,rehabilitacje,leki i skończyło się cierpienie,jest ok!zawsze miły dla pacjentów, ma zawsze kolejkę,ale warto poczekać,dobrze leczy
Opinia dodana przez: pawel

lekarz Danuta Sekuła

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Poradnia Centrum
ulica Warszawska 4
26-600 Radom

Lekarz z powołania, trafiłam do przychodni W nieciekawym stanie,godz. 15.00 ,nie zostałam przyjęta, brak numerków,nawet do mnie nie wyszła,nie zapytała co się dzieje,tylko krzyczała z gabinetu,że od 18.00 ambulatoryjna pomoc w szpitalu,nie polecam,od zawsze niemiła,nieuprzejma .p.s. wezwałam pogotowie

lekarz Agata Bartkiewicz

MEDICON

26-600 Radom

Godny polecenia lekarz, uprzejma, miła, wysoka kultura osobista i w dodatku ładna pani doktor-polecam i dla dzieci i dla dorosłych-prawdziwy lekarz rodzinny z powołania
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Wojciech Pacholicki

"PRZYCHODNIA GOŁĘBIÓW"

Radom

Najlepszy lekarz na świecie.Życzliwy empatyczny kochający swoją pracę fachowiec.Ma doskonałe podejście zarówno do dorosłych jak i do dzieci.Leczymy się u niego z całą rodziną ponad 20 lat i nie mamy żadnych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jolanta Kopeć

Radom

Zdecydowanie najbardziej nieuprzejma, niemiła i niewzbudzająca zaufania lekarka jaką znam. Wizyta u niej to już ostateczna konieczność. Może i kompetentna, wiedzę jakąś tam chyba ma, ale na pewno nie jest to lekarz godny polecenia, a przede wszystkim nie jest to człowiek o którym można coś ludzkiego powiedzieć. Ja mojego i moich najbliższych zdrowia i życia nie oddam w jej ręce. I innym doradzam to samo.

lekarz Dariusz Michalczewski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej "POŁUDNIE" w Radomiu
Czarnoleska 19
26-600 Radom

Przyszłam do doktora z dzieckiem gorączkującym, z wynikami badań moczu. Doktor 5 min siedział z telefonem w ręku i z wynikami badań moczu przed sobą. Miałam wrażenie, że sprawdza wyniki badania w internecie. Nie wzbudził mojego zaufania zupełnie. Niezbyt delikatny dla dziecka i niezbyt uprzejmy. Nie wyjaśnia, co może być przyczyną stanu dziecka.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Lekarze rodzinni w Radomiu