lekarz Aneta Chwalińska

Lekarz rodzinny

Pani Chwalińska jest jest moim lekarzem POZ od wielu lat. Bardzo kompetentna, uważna i uprzejma internistka. Bardzo ją polecam, choć muszę przestrzec, że wiele osób się do niej zgłasza i niełatwo jest się zapisać.

Nie polecam Dr Chwalińskiej. Zadzwoniłam na teleporadę. Pani doktor nawet nie chciała wysłuchać moich objawów, przerywała mi, że czasy covida się skończyły i L4 na telefon to już przeszłość. A ja leżałam w łóżku z biegunką, temperaturą i bólem mięśni. Na prośbę o skierowanie na badanie krwi usłyszałam „nie do mnie z tym”. Bardzo nieprzyjemna i krótka rozmowa która trwała mniej niż 2 minuty. Nie wrócę na pewni do tej Pani… na prośbę o zwolnienie do końca tygodnia usłyszałam stanowcze „NIE coś jeszcze?” Po rozmowie z Doktor się popłakałam.

Po rozmowie z Doktor się popłakałam.

Anioł nie lekarz 🙂🙂🙂🙂Bardzo empatyczna pani doktor. Wsłuchuje się w sugestie pacjenta. Dociekliwą i pełna zrozumienia. Polecam

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Troszczy się o pacjenta ( zlecony komplet badań na pierwszej wizycie po rozpoznaniu problemu). Polecam

Pani doktor jako le karz kompetentna, bardzo uprzejma, i oddana pacjentowi,z fachowym podejściem do zchorzenia pacjenta,z gruntowna znajomością problemu,,

Pani doktor jako le