lekarz Dariusz Michalczewski

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,5

jestem pacjentem Tego lekarza od wielu lat.Zmieniłem miejsce zamieszkania ale przychodni nie zmienię ze względu właśnie na Tego lekarza. Wiedza jaką posiada jest wielka i wszechstronna. Pełne zaufanie

Pan doktor jest bardzo słaby. jednego dnia byłam z dzieckiem bo kasłało dość uporczywie i dziecku kaszel bardzo dokuczał. jednak pan doktor zlecił tylko syrop na kaszel a na drugi dzień dziecko miało już temperature i powiekszone migdały tak ze przełykać śliny nie mogło. masakra. na kolejnej wizycie nastepnego dnia pan doktor stwierdził ze nie było widac oznak choroby.